Jak wybrać pralkę?

Asortyment nowoczesnych urządzeń gospodarstwa domowego jest tak szeroki, że kiedy przychodzisz do sklepu, trudno jest zrozumieć, jak wybrać pralkę, aby służyła przez długi czas, jest niedroga, więc nie ma potrzeby jej naprawiania co dwa miesiące. Pionowe i przednie, wąskie i szerokie, z konwencjonalnymi elementami sterującymi mechanicznymi czy elektronicznymi?
Wszystkie pralki są podzielone na dwie klasy: poziomą i pionową. Zalety pionowych to z reguły węższe, zajmują mniej miejsca, nie jest wymagana przestrzeń przed urządzeniem do załadowania prania, średnia pojemność takich maszyn to nawet 5 kg suchych rzeczy. Urządzenia poziome mają dużą pojemność w porównaniu do pionowych, co pozwala na znacznie rzadsze rozpoczęcie prania, dodatkowo urządzenia te można zabudować pod blatem, wiele osób montuje takie maszyny w kuchni, jeśli w łazience montuje się wanny akrylowe.
Suszenie wbudowane - zasada działania
Niektórych klientów przyciąga pralko-suszarka. Zasada suszenia jest bardzo prosta - istnieje dodatkowy element grzejny, który ogrzewa powietrze. Istnieją dwie metody suszenia prania w automatach: najpierw minutnik uruchamia się na określony czas, a następnie wyłącza się i możesz odebrać wysuszone rzeczy. Ta metoda jest zła, ponieważ pranie może być zarówno niedosuszone, jak i przesuszone. Wcześniej wszystkie modele z możliwością suszenia rzeczy były z ładowaniem poziomym, teraz coraz częściej spotyka się wąską pralko-suszarkę.
W bardziej zaawansowanych pralkach znajduje się urządzenie, które analizuje wilgotność przedmiotów w zbiorniku, po osiągnięciu określonego stopnia wysuszenia proces zatrzymuje się. „ Inteligentne ” mycie. suszarka bębnowa ma swoje wady, może suszyć tylko połowę mokrych rzeczy. Oznacza to, że jeśli maksymalne obciążenie pralki wynosi 5 kg, to jednorazowo można w niej suszyć nie więcej niż 2,5 kg, co stwarza pewne niedogodności, ponieważ po zakończeniu prania należy wyciągnąć połowę pralki rzeczy i suszyć wyprane w dwóch etapach.
Suszenie - dobre czy złe dla pralki?
Istnieje stereotyp, że pralko-suszarka nie jest tak niezawodna, jak konwencjonalna. Czy tak jest? Aby dowiedzieć się prawdy, eksperci zwrócili się do szeregu usług związanych z konserwacją sprzętu gospodarstwa domowego, w których rzemieślnicy wyjaśnili główny powód awarii pralek z suszarkami. Jak się okazało, sprzęt AGD psuł się, głównie z powodu przeciążenia, gdyż większość właścicieli albo zapomniała, albo była leniwa, aby po praniu wyjąć połowę mokrego ubrania. Pralki pracujące w trybie suszenia były przeciążone, przez co nie działały. Jeśli będziesz obsługiwać sprzęt zgodnie z zaleceniami producentów, takie problemy nie wystąpią.

Jak wybrać pralkę?
Jak wybrać pralkę?
Jak wybrać pralkę?
Jak wybrać pralkę? Jak wybrać pralkę? Jak wybrać pralkę?Home | Articles

December 3, 2022 04:16:50 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting