Jak wybrać odpowiednie kolorowe lodówki do kuchni

Rzeczywista jakość lodówki dla konsumenta, wraz z łatwością obsługi, właściwościami technicznymi i ekonomicznymi, to jej kolor i konstrukcja. Wcześniej projekt lodówki był determinowany kształtem rączki i znakiem towarowym firmy produkcyjnej w tym samym białym kolorze. Obecnie prezentowane są najbardziej zróżnicowane modele wykonania i kolorów dla różnych stylów wyposażenia kuchni i dla każdego gustu.
Najpopularniejszym kolorem lodówek wśród sprzedawanych modeli jest biel w różnych odcieniach. Głównym tego powodem była higiena i jak najbardziej optymalna kompatybilność z różnymi wnętrzami kuchni. Ciepłe odcienie bieli mają zwykle żółtawy odcień o różnej intensywności, podczas gdy zimne odcienie mają niebieskawy odcień.
Producent oferuje dziś szeroki wybór białych lodówek ze wzorem. Popularne są modele lodówek LG z marmurkowym wzorem, wytłoczonym wzorem imitującym drewno, skórę i tkaninę. Modele zyskują na popularności, których powłoka pozwala na pisanie i rysowanie na nich specjalnymi kolorowymi markerami. Napisy usuwa się suchą szmatką bez pozostawiania śladów.
Dla producentów lodówek biały kolor modelu jest najtrudniejszy do wykonania. W przeciwieństwie do kolorowych odpowiedników, najmniejsze wady na powierzchni produktu są tutaj wyraźnie widoczne. Malowanie na biało w różnych odcieniach można wykonać na tej samej linii urządzeń malarskich. Przejście z emalii barwnej na białą za pomocą tylko jednej linii malarskiej będzie wymagało dokładnego przepłukania rurociągów i całego sprzętu malarskiego, co znacznie zwiększy koszty produkcji.
Udział sprzedaży lodówek białych wśród innych modeli jest dominujący, ale wśród niektórych grup odbiorców popyt na lodówki kolorowe nabiera tempa. Pomimo technicznych możliwości przemysłu w zakresie wytwarzania modeli w dowolnym kolorze, głównym czynnikiem ograniczającym oprócz kosztów produkcji jest nadal ograniczony popyt na modele kolorowe wśród szerokiego grona konsumentów.
Na rynku rosyjskim tylko jedna firma oferowała do 12 kolorów lodówek. Zagraniczni koledzy oferują z reguły do ​​5 rodzajów kolorów, dostosowując gamę w zależności od zmian popytu. Większość firm przestrzega seryjnej produkcji tylko białych lodówek.
Pierwsze modele domowe były produkowane w małych partiach; do ich malowania używano emalii samochodowych. Bardzo często wybór koloru lodówki przez kupującego determinował kolor jego auta. Czerwone, żółte, brązowe i zielone wzory były typowe dla lat 90. Do tej pory moda oparła się na delikatniejszych pastelowych odcieniach szarości, srebra, beżu i złota.
Kuchnie o różnych stylach sugerują różne kolory lodówki. Tak więc w kuchni secesyjnej preferowane są kolory czerwony, niebieski, ciemnoszary. Pożądane są lodówki w kolorze metalu, stali nierdzewnej i aluminium. Wiadomo, że lodówki Chameleon zmieniają kolor w zależności od oświetlenia i lokalizacji źródła światła.

Jak wybrać odpowiednie kolorowe lodówki do kuchni
Jak wybrać odpowiednie kolorowe lodówki do kuchni
Jak wybrać odpowiednie kolorowe lodówki do kuchni
Jak wybrać odpowiednie kolorowe lodówki do kuchni Jak wybrać odpowiednie kolorowe lodówki do kuchni Jak wybrać odpowiednie kolorowe lodówki do kuchniHome | Articles

December 5, 2022 02:29:22 +0200 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting