Jak wybrać odpowiedni odkurzacz piorący z filtrem wodnym

Odkurzacz myjący z akwafiltrem należy do odkurzaczy na sucho, a także zapewnia wysoką jakość czyszczenia (w tym powietrza). Zastosowana w tych odkurzaczach technologia oczyszczania powietrza pomaga zmniejszyć emisję pyłu nawet o 0,001%, co jest niewiarygodnie wysoką liczbą. Odkurzacz myjący z akwafiltrem nie tylko oczyści pomieszczenie, ale także oczyści i nawilży powietrze, co korzystnie wpływa na środowisko w pomieszczeniu. Siła ssania w takim odkurzaczu jest stała przez całe sprzątanie, ale w odkurzaczach do pracy na sucho z workami na kurz moc ssania spada wraz z zapełnianiem się worka. Wybór odkurzacza do prania jest tak samo odpowiedzialnym środkiem, jak naprawa pralek Indesit, Ariston.
W odkurzaczach z akwafiltrem zapewniona jest taka metoda czyszczenia: cząsteczki gruzu i kurzu są zasysane do korpusu odkurzacza, a następnie przechodzą przez wodę, która również tam jest. Wszystkie ciężkie zanieczyszczenia natychmiast opadają, opadają na dno. Jednak lekki pył pozostaje suchy. Separator umieszczony nad wodą pomaga pozbyć się takiego pyłu. Separator jest wydrążonym cylindrem, którego powierzchnia boczna składa się ze specjalnie ukształtowanych podłużnych płyt. Obracając się z ogromną prędkością, tworzy wir powietrzno-wodny nad samą powierzchnią wody, dzięki czemu kropelki wody zwilżają cząsteczki kurzu, zarodniki, pyłki itp. Ze względu na dużą częstotliwość obrotów separatora, a także ze względu na specyficzną konstrukcję łopatek, zawiesina szlamu i wody stopniowo osadza się w wodzie. Oczyszczone w ten sposób powietrze z brudu i wody jest zasysane do separatora, a następnie wydmuchiwane z odkurzacza. Warto zaznaczyć, że w niektórych odkurzaczach myjących z akwafiltrem do dodatkowego oczyszczania powietrza stosowane są filtry HEPA.
Odkurzacze z akwafiltrem, oprócz czyszczenia na sucho, pozwalają również na czyszczenie na mokro powierzchni pionowych i poziomych (wełnistych i gładkich), w tym płytek, parkietu, wykładziny, linoleum, mebli tapicerowanych, wnętrz samochodów i materacy. To właśnie te odkurzacze myjące zbierają płyny, usuwają brud, myją szyby i radzą sobie z zatorami w rurach.

Jak wybrać odpowiedni odkurzacz piorący z filtrem wodnym
Jak wybrać odpowiedni odkurzacz piorący z filtrem wodnym
Jak wybrać odpowiedni odkurzacz piorący z filtrem wodnym
Jak wybrać odpowiedni odkurzacz piorący z filtrem wodnym Jak wybrać odpowiedni odkurzacz piorący z filtrem wodnym Jak wybrać odpowiedni odkurzacz piorący z filtrem wodnymHome | Articles

December 3, 2022 17:13:55 +0200 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting