Jak wybrać kamerę?

Kamera wideo to przydatna rzecz. I cóż, bardzo przyjemny. W końcu podczas strzelania wszystkie emocje i wydarzenia są zachowane. Nagrania wideo to prawdziwie „ żywe ” wspomnienie.
Wiele aparatów cyfrowych jest wyposażonych w funkcję nagrywania wideo, ale nikt nie zaprzeczy, że poziom nagrywania wideo w kamerze jest nadal znacznie wyższy.
Nie jest łatwo wybrać dobrą kamerę wideo, ponieważ ta technika ma naprawdę wiele cech i dodatkowych możliwości. Rozważ więc podstawowe parametry wyboru kamery wideo.
Format nagrywania kamery
Kamery mogą nagrywać w formatach cyfrowych, takich jak Digital 8, mini DV, micro MV, DVD, Mpeg 4. Kamery działające w pierwszych trzech formatach nadal wykorzystują nagrywanie na taśmie, ale w jakości cyfrowej.
Kamery z formatem nagrywania Digital 8 są wybierane przez tych, którzy nadal mają nagrania w analogowych formatach Hi 8. Kamery te umożliwiają nie tylko oglądanie filmów w formacie Hi 8, ale także digitalizację w formacie Digital 8. Nagrywanie zarówno w formacie Hi 8, jak i w Digital 8 idzie na kliszę 8 mm, ale tylko w drugim przypadku w jakości cyfrowej iz dźwiękiem stereo. Cena nagrywania kamer w Digital 8 jest dość niska. Ale jeśli wybierasz pierwszą kamerę i niedrogą, lepiej zwrócić uwagę na format mini DV.
Kamkordery mini DV są mniejsze i lżejsze, ponieważ używają mniejszej kasety (taśma 6,35 mm) niż Digital 8. Ale mają nieco lepsze cyfrowe wideo i dźwięk stereo. Te kamery i kasety do nich są produkowane przez wielu znanych producentów (Sony, JVC, Panasonic, Samsung), więc nie powinny pojawić się problemy z materiałami eksploatacyjnymi.
Kamery DVD nagrywają bezpośrednio na dyski DVD-R / RW. Główną zaletą jest to, że nagrane wideo można natychmiast obejrzeć na odtwarzaczu DVD, łatwo przewinąć do żądanego miejsca. Ale rozmiar samej kamery DVD jest podyktowany rozmiarem płyty, więc nie można jej uzyskać dostatecznie zwartej.
Wśród nowoczesnych kamer wideo można wybrać ten zapis w formacie Mpeg 4.
Przykładowa tabela
Obserwując proces filmowania, wybierając wymagany kąt i różne ustawienia - do tego wszystkiego służy wizjer, optyczny lub lustro.
Wartości soczewek
Nagrywaj wideo w formacie H.264 Nagrywaj wideo w formacie H.264
Sprzedaż detaliczna wideo w jakości Full HD Nagrywanie w sprzedaży detalicznej w jakości Full HD
Nagrywanie wideo w formacie XF, Super fine, Fine Nagrywanie wideo w formacie XF, Super fine, Fine
Ręczne dostosowywanie gabloty Ręczne dostosowywanie gabloty
Automatyczna regulacja gabloty Automatyczna regulacja gabloty
Widok listy punktowanej
F 1.8
Zoom optyczny 15x
Zoom cyfrowy 180x
Średnica filtra 46 mm
Ogniskowa 46,3 - 694,5 mm
Wizjer może być również czarno-biały lub kolorowy.

Jak wybrać kamerę?
Jak wybrać kamerę?
Jak wybrać kamerę?
Jak wybrać kamerę? Jak wybrać kamerę? Jak wybrać kamerę?Home | Articles

November 29, 2022 13:34:44 +0200 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting