Jak kupić odpowiednie niskie pralki

W nowoczesnych miastach pralka jest prawie w każdym mieszkaniu, jak wybrać odpowiednią pralkę?
1. Konieczne jest ustalenie miejsca instalacji pralki, niestety nie wszyscy posiadają obszerną wannę, inaczej nie trzeba było wybierać pralki szerokiej lub wąskiej, wysokiej lub niskiej. Jeśli w łazience nie ma wystarczającej ilości miejsca, a wybór pada na korytarz lub w kuchni, należy najpierw rozważyć spuszczenie wody. Duży wąż na korytarzu nie wygląda estetycznie. Nawiasem mówiąc, w niektórych maszynach rury spustowe wody są z boku, co może umożliwić przesunięcie pralki blisko ściany.
2. Rodzaj załadunku związany jest z położeniem pralki: pionową i czołową.
Zaletami maszyny ładowanej od góry jest jej niewielka szerokość i brak miejsca na otwarcie włazu. Ale: wysoki koszt, mały wybór. Pralki ładowane od przodu mają jednak również swoje zalety: niewielką wysokość (niskie pralki można wbudować w blat), pojemny bęben oraz możliwość wykorzystania jako półki.
1. Wielkie nazwisko nie jest najważniejsze. Im droższa pralka, tym trudniej jest znaleźć części do jej naprawy.
2. Poziom hałasu jest jednym z głównych czynników. Drogie pralki są cichsze, ale nikt nie chce przepłacać, dlatego łatwiej jest zamknąć drzwi w miejscu, w którym zainstalowano pralkę.
3. Obecność suszenia. Oczywiście pranie suszone w pralce służy mniej niż to, które wysycha na wisząco. Suszarka bębnowa ułatwia prasowanie prania i nie jest potrzebne miejsce na wieszanie prania.
4. Programy. Każda pralka ma własną grupę programów odpowiadającą rodzajowi tkaniny. Ponadto można zapewnić dodatkowe funkcje, a ich wybór jest indywidualny dla każdego.
5. Wirowanie. Istnieje siedem klas wydajności wirowania od A do G. Najlepsze wyniki dla maszyn w klasach A i B, w rzeczywistości są one charakterystyczne dla prędkości obrotowej bębna.
6. Objętość bębna. Może wynosić od trzech do siedmiu kilogramów bielizny. Im większa pojemność, tym mniej trzeba uruchamiać pralkę i im dłużej będzie ona służyła, nie zapominajmy, że taka maszyna nie jest niska i wąska, ale szeroka i raczej wysoka.
7. Panel sterowania. Wygodny panel pozwoli Ci nawet nie patrzeć na instrukcje. Może być wyposażony w timer, ale te maszyny są droższe. Płytki dotykowe wyglądają bardzo ładnie.

Jak kupić odpowiednie niskie pralki
Jak kupić odpowiednie niskie pralki
Jak kupić odpowiednie niskie pralki
Jak kupić odpowiednie niskie pralki Jak kupić odpowiednie niskie pralki Jak kupić odpowiednie niskie pralkiHome | Articles

December 3, 2022 17:38:30 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting