Intelligent Whirlpool

W lodówkach Whirlpool zastosowano najnowsze osiągnięcia techniczne. Oprócz tego lodówka ma wygodny design, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz lodówki. Nowa technologia zawiera „ szósty zmysł ”. W lodówce znajdują się czujniki. Mają na celu przekazywanie informacji. Dzieje się tak, gdy zmienia się temperatura w lodówce. W takim przypadku wszystkie dane są przesyłane do panelu dotykowego. Ten panel określa czas, w którym konieczne jest zwiększenie mocy w celu schłodzenia temperatury wewnątrz lodówki. Na przykład w ciepłym sezonie po powrocie z zakupów trzeba je wszystkie umieścić w lodówce. Wszystkie potrawy są dość gorące. Po umieszczeniu ich wszystkich w lodówce drzwi były otwarte przez dłuższy czas. W tym samym czasie wzrosła temperatura w komorze chłodziarki. Wbudowane czujniki błyskawicznie reagują na ten fakt.
Przekazują otrzymane informacje do panelu. Informacje są przetwarzane, a system stwierdza, że ​​konieczne jest obniżenie temperatury. Temperatura w lodówce spadnie do żądanego poziomu pięć razy szybciej niż w zwykłej lodówce. Ta funkcjonalność pozwala na dłuższe utrzymanie świeżości i zdrowej żywności.
Nowe lodówki Whirlpool są wyposażone w cyfrowy wyświetlacz LCD. Na tym wyświetlaczu możesz sterować wieloma funkcjami lodówki. Ten wyświetlacz pokazuje temperaturę w komorach zamrażarki i lodówki. Wyświetlacz może służyć do włączania i wyłączania systemu Stand-by.
Tutaj możesz również włączać i wyłączać podświetlenie dystrybutorów lodu i wody. Możesz wybrać tryb, który tworzy kostki lodu lub okruchy. Działa z takimi funkcjami jak „ szybkie chłodzenie ”, „ szybkie zamrażanie ”. Lodówka jest wyposażona w filtr, który oczyszcza wodę do przyszłego procesu chłodzenia lub zamienia ją w lód. Wyświetlacz LCD pokazuje stopień zabrudzenia filtra czyszczącego. Jeśli drzwi lodówki są otwarte przez długi czas, lodówka wyemituje sygnał dźwiękowy, aby o tym powiadomić.
Jeśli spodziewane jest przybycie gości w najbliższej przyszłości, możesz skorzystać z funkcji szybkiego chłodzenia butelek, która będzie w stanie schłodzić je przez pół godziny. Podczas wymeldowania możesz skorzystać z funkcji „ Wakacje ”. Dla małych dzieci przewidziano zamek.

Intelligent Whirlpool
Intelligent Whirlpool
Intelligent Whirlpool
Intelligent Whirlpool Intelligent Whirlpool Intelligent WhirlpoolHome | Articles

December 5, 2022 19:54:57 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting