Inteligentná vírivka

Najnovšie technické pokroky sú zabudované do chladničiek Whirlpool. Spolu s tým má chladnička pohodlný dizajn, a to ako na vonkajšej, tak aj vo vnútri chladničky. Nová technológia obsahuje „ šiesty zmysel “. Vo vnútri chladničky sú snímače. Sú určené na sprostredkovanie informácií. Stane sa to pri zmene teploty v chladničke. V takom prípade sa všetky údaje prenesú na dotykový panel. Tento panel určuje čas, kedy je potrebné zvýšiť výkon na ochladenie teploty vo vnútri chladničky. Napríklad v teplom období je po návrate z nákupu potrebné všetky umiestniť do chladničky. Všetky jedlá sú dosť horké. Po vložení všetkých do chladničky boli dvere dlhší čas otvorené. Zároveň sa zvýšila teplota v chladiacom priestore. Zabudované senzory na túto skutočnosť okamžite reagujú.
Prijaté informácie prenášajú do panelu. Informácie sú spracované a systém dospeje k záveru, že je potrebné znížiť teplotu. Teplota v chladničke klesne na požadovanú úroveň päťkrát rýchlejšie ako v bežnej chladničke. Táto funkčnosť vám umožní udržať potraviny čerstvé a zdravé po dlhšiu dobu.
Nové chladničky Whirlpool sú vybavené digitálnym LCD displejom. Na tomto displeji môžete ovládať množstvo funkcií chladničky. Tento displej zobrazuje teplotu v mraziacom a chladiacom priestore. Displej možno použiť na zapnutie a vypnutie pohotovostného systému.
Tu môžete tiež zapnúť a vypnúť osvetlenie automatov na ľad a vodu. Môžete si zvoliť režim, ktorý robí kocky ľadu alebo drobky. K dispozícii sú aj funkcie ako „ rýchle ochladenie “, „ rýchle zmrazenie “. Chladnička je vybavená filtrom, ktorý čistí vodu pre budúci proces chladenia alebo jej premenu na ľad. Na LCD displeji sa zobrazuje znečistenie čistiaceho filtra. Ak sú dvere chladničky dlhšie otvorené, chladnička vydá zvukový signál, ktorý o tom informuje.
Ak sa v blízkej budúcnosti očakáva príchod hostí, potom môžete využiť funkciu rýchleho ochladenia fliaš, ktorá ich bude schopná ochladiť pol hodiny. Pri odhlásení môžete využiť funkciu dopredu „ Prázdniny “. Pre malé deti je k dispozícii zámok.

Inteligentná vírivka
Inteligentná vírivka
Inteligentná vírivka
Inteligentná vírivka Inteligentná vírivka Inteligentná vírivkaHome | Articles

December 5, 2022 19:22:56 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting