Inštalácia chladničky

Prirodzene, skôr ako začnete s priamou inštaláciou chladničky, musíte si pozorne prečítať priložené pokyny. Až potom je potrebné skontrolovať všetky elektrické vedenia. Nemali by byť žiadne známky poškodenia. Ak existujú, potom je najlepšie zavolať špecialistu na ich odstránenie. V takom prípade nebudú žiadne problémy s následnou zárukou. Potom je potrebné zistiť, či napätie v sieti zodpovedá tým indikátorom, ktoré sú prípustné pre činnosť chladiaceho zariadenia. Ak sa pozorujú veľké odchýlky od normy, potom je pri prevádzke chladničky najlepšie použiť transformátor pre domácnosť. Počas pripojenia zabráňte tomu, aby sa napájací kábel dostal pod chladničku. Môže to spôsobiť následný skrat a v dôsledku toho požiar. Aby ste sa vyhli takýmto nepríjemnostiam, je najlepšie ich pripútať ku kondenzátoru. Na to je vhodný bežný motúz.
V prípade, že BHP predpokladá uzemnenie, je potrebné nainštalovať vhodný vývod. Všetky, zástrčka aj zásuvka, sú vybavené tromi pólmi. Aby chladnička správne fungovala, musí zabezpečiť voľný obeh vzduchu. Chladnička funguje ako čerpadlo. Teplo, ktoré je vo vnútri, sa odčerpáva a odvádza von.
Kúrenie sa uskutočňuje zvonka. Čím viac potravín sa v chladničke ochladí, tým viac sa ohrieva vzduch v miestnosti, kde sa chladnička nachádza. Moderné chladničky majú hladké steny. Cievka je v tomto prípade dosť pevne pripevnená k stene. Môže byť umiestnený zvnútra aj zvonka. Pri inštalácii chladničky je potrebné nechať povinnú medzeru najmenej päť centimetrov. Obzvlášť pozoruhodné sú tie chladničky, ktoré sú zabudované do kuchynského nábytku. Musia sa tiež dodržiavať všetky techniky.
Mnoho moderných modelov je vybavených automatickými zatváračmi dverí, môžete si ich však vyrobiť sami. Ak to chcete urobiť, stačí nastaviť chladničku alebo mrazničku o 2 stupne dozadu. Neodporúča sa inštalovať chladničky v blízkosti sporáka alebo okna. Prichádzajúce teplo spôsobí zahriatie chladničky a v dôsledku toho vyššiu spotrebu energie. Ak iná možnosť nie je možná, potom je potrebné umiestniť obrazovku s reflexným povrchom medzi chladničku a zdroj tepla.

Inštalácia chladničky
Inštalácia chladničky
Inštalácia chladničky
Inštalácia chladničky Inštalácia chladničky Inštalácia chladničkyHome | Articles

November 29, 2022 13:33:55 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting