Ile jest alternatyw dla iPada

Pomimo istniejącego „ kultu osobowości ” iPada wśród miłośników rozrywkowych urządzeń elektronicznych, wielu konsumentów już z zainteresowaniem spogląda na rynek, czy jest tam godna alternatywa dla iPada? Oczywiście iPad ma sporo zalet, ale nie zapominajmy o niektórych „ wadach ” tego tabletu. Najczęściej wśród tych, którzy szukają alternatywnej wersji iPada, można usłyszeć oskarżenia o elektroniczne urządzenie Apple przy małej ilości pamięci i niemożności pracy z wideo Flash. Bardzo często twórcy iPada wspominani są też „ ciepłym słowem ” za to, że nie zainstalowali w urządzeniu kamery internetowej i portu USB.
Teraz alternatywne rozwiązania, które będą musiały konkurować z iPadem o serca kupujących, dopiero zaczynają swoją drogę na rynek, więc potencjalnych konkurentów trzeba będzie brać pod uwagę, a nie prawdziwych. Na przykład urządzenie HP Slate, którego przyszła cena zapowiadana jest na poziomie pięciuset rubli amerykańskich, będzie miało 10-calowy ekran, Windows 7 jako system operacyjny i jak powinno być alternatywą dla oryginału. nie ma - obsługa USB i Flash. Niezależnie od tego, czy będzie to alternatywna wersja iPada, czy bardziej poprawne byłoby nazwanie go netbookiem bez klawiatury, pokażą się wrażenia z obsługi po letnim pojawieniu się na półkach.
Inne „ alternatywy ” podważające hegemonię iPada są już w sprzedaży w Stanach Zjednoczonych. To jest 12-calowy Fusion Garage JooJoo, oparty na systemie operacyjnym Intel Atom, zdolny do pracy z wideo HD i sprzedawany za 499 USD. I znacznie mniejszy Dell Mini 5 z 5-calowym ekranem i alternatywą dla iPada, systemem operacyjnym Android. Zalety tego drugiego alternatywnego tabletu tkwią w wygodzie jego codziennego użytkowania, ponieważ nie zajmuje on dużo miejsca i szybkim rozwoju Google, który dostarczy urządzeniu wiele nowoczesnych programów i usług.
Wciąż wątpliwe jest pojawienie się na rynku urządzenia Microsoft Courier, które wywołało ożywienie zarówno wśród wielbicieli iPada, jak i wśród jego przeciwników. Twórcy pokazali bardzo ładne szkice i zapowiedzieli dość kuszące alternatywne parametry, do których należy wyświetlacz kasowy, nietypowe rozwiązania konstrukcyjne, przyjemny rozmiar i obecność rysika. Okazało się, że ta alternatywa dla iPada odgrywa szerszą rolę niż tylko urządzenie rozrywkowe. Narzędzie pracy czy pomocnik w kreatywności - taka jest rola, jaką przypisuje się alternatywnemu i niecodziennemu Microsoft Courier. Ale nie jest jeszcze jasne, czy ten projekt zostanie doprowadzony do logicznego końca.

Ile jest alternatyw dla iPada
Ile jest alternatyw dla iPada
Ile jest alternatyw dla iPada
Ile jest alternatyw dla iPada Ile jest alternatyw dla iPada Ile jest alternatyw dla iPadaHome | Articles

December 2, 2022 01:14:57 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting