Hladká stena chladničky

Ak vezmeme do úvahy americké chladničky typu Side-by-Side, je lepšie ich zabudovať. Keď sa oboznámite s európskymi chladničkami, uvidíte, že ich výmenník tepla je umiestnený na zadnej stene. Z tohto dôvodu sa takáto chladnička nemôže premiestňovať blízko steny. Tu je potrebné striktne dodržiavať pokyny odporúčané výrobcom. Najčastejšie by táto vzdialenosť od steny k chladničke mala zodpovedať vzdialenosti 5 - 8 cm. Technika vyrobená v USA predpokladá úplne hladkú stenu. Výmenník tepla vo vyrobenom zariadení je umiestnený v spodnej časti, na „ základni “. Výsledkom tohto usporiadania je, že zariadenie môže byť pritlačené blízko steny alebo zabudované do nábytku. Túto pozíciu nie je možné dosiahnuť štandardnou technikou, ktorá nezahŕňa bezprostrednú blízkosť.
Údržba takýchto chladničiek je dnes prekvapivo jednoduchá. Ale nie tak dávno, pred tromi rokmi, bolo treba sa o takúto techniku ​​starať. Všetok prach sa musel z výmenníka tepla odstraňovať raz za tri mesiace. Moderné technológie zabezpečujú minimálny zber prachu. Z tohto dôvodu je údržba chladničky minimálna. Ale ak sa v miestnosti používajú vyhrievané podlahy, potom je potrebné opustiť takúto chladničku, v ktorej je výmenník tepla umiestnený v spodnej časti. V takom prípade sa zníži životnosť kompresora. A spotreba elektriny v chladničke sa zvýši.
Chladnička Side-by-side má pomerne dlhú životnosť. Ako ukazujú fakty a výrobcovia naznačujú, že je schopný správne fungovať až 10 - 15 rokov. Súhlaste s tým, že len málo bežných chladničiek je schopných dlho slúžiť. Chladnička Side-by-side je samozrejme určená pre tých, ktorí uprednostňujú intenzívnejšie využitie tejto techniky.
Táto chladnička je schopná pracovať pri plnom zaťažení pri vysokých teplotách. Teplota vzduchu môže dosiahnuť +40 stupňov a chladnička toto zaťaženie nepocíti. Najdôležitejšou kvalitou tejto chladničky je však v každom prípade to, aby bol jej dizajn i bezproblémová prevádzka premyslené do najmenších detailov.

Hladká stena chladničky
Hladká stena chladničky
Hladká stena chladničky
Hladká stena chladničky Hladká stena chladničky Hladká stena chladničkyHome | Articles

November 26, 2022 22:01:42 +0200 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting