Gorenje

Slovinská spoločnosť Gorenje je na európskom trhu známa od roku 1950. Úplne prvý závod sa nachádzal v dedine Grenier. Práve tento názov sa začal brať ako značka spoločnosti. Spočiatku sa spoločnosť zaoberala výrobou výrobkov pre poľnohospodárstvo. Prvá várka sporákov bola vyrobená v roku 1658. Tento výrobok ohromil všetkých spotrebiteľov natoľko, že v roku 1961 bola do Nemecka odoslaná prvá várka takýchto tanierov. Objemy výroby sa neustále zvyšovali. V roku 1968 začala spoločnosť vyrábať chladničky vybavené kompresormi. Aby malo uvedenie produktov na trh logický záver, rozhodla sa spoločnosť zaoberať sa výrobou kuchynského nábytku a súvisiaceho vybavenia. Najkvalitnejšie náhlavné súpravy boli vydané v roku 1971. Zvolená firemná stratégia i marketingové stratégie boli perfektné. Vďaka tomu došlo k rozšíreniu maloobchodnej siete Gorenje nielen v tuzemsku, ale aj v zahraničí.
Spoločnosť sa dnes nezaoberá iba výrobou chladničiek. Medzi jej oblasti činnosti patrí výroba nábytku, hotelové a reštauračné služby, prístroje a strojárstvo. Viac ako päťdesiat percent produkcie sa vyváža. V blízkej budúcnosti má spoločnosť vstúpiť do prvej päťky najväčších výrobcov domácich spotrebičov. Spoločnosť Gorenje ročne vyrobí dva a pol milióna výrobkov. Chladničky a mrazničky tvoria milión produktov. Kachle na varenie tiež zaberajú jeden milión, práčky - päťsto kusov.
Po zvážení chladničky Gorenje bude obyčajná žena v domácnosti i špecialista v úžase. Dizajn interiéru a exteriéru chladničky je na najvyššej úrovni. Všetky chladničky spoločnosti vylučujú použitie látok škodlivých pre životné prostredie. Regulácia teploty sa vykonáva elektronicky. Tento detail možno pripísať najnovšiemu vývoju spoločnosti. Regulácia teploty v chladničke a mrazničke je elektronická. V prípade, že majiteľ chladničky chladničku často otvára, systém bude nezávisle regulovať teplotu. Mrazničky sú vybavené dvoma studenými akumulátormi. Teplota v takýchto mrazničkách je najpresnejšia. Niektoré modely chladničiek Gorenje majú ventilátor. V modernom domácom asistentovi je tiež rádio, hodiny a LCD displej.

Gorenje
Gorenje
Gorenje
Gorenje Gorenje GorenjeHome | Articles

December 3, 2022 13:33:32 +0200 GMT
0.003 sec.

Free Web Hosting