Gorenje

Słoweńska firma Gorenje jest znana na rynku europejskim od 1950 roku. Pierwsza fabryka znajdowała się we wsi Grenier. To właśnie ta nazwa została przyjęta jako marka firmy. Początkowo firma zajmowała się produkcją produktów dla rolnictwa. Pierwsza partia kuchenek została wyprodukowana w 1658 roku. Produkt ten tak zaskoczył wszystkich konsumentów, że w 1961 roku pierwsza partia takich płyt została wysłana do Niemiec. Wielkość produkcji stale rosła. W 1968 roku firma rozpoczęła produkcję lodówek wyposażonych w kompresory. Aby wypuszczenie produktów miało logiczny wniosek, firma zdecydowała się zaangażować w produkcję mebli kuchennych i związanego z nimi wyposażenia. Najwyższej jakości zestawy słuchawkowe zostały wypuszczone w 1971 roku. Wybrana strategia firmy, a także strategie marketingowe były doskonałe. W efekcie ekspansja sieci detalicznej Gorenje nastąpiła nie tylko w kraju, ale także za granicą.
Dziś firma zajmuje się nie tylko produkcją lodówek. Zajmuje się produkcją mebli, usługami hotelarskimi i restauracyjnymi, inżynierią instrumentalną i mechaniczną. Ponad połowa produkcji trafia na eksport. W najbliższym czasie firma ma wejść do pierwszej piątki największych producentów sprzętu AGD. Gorenje produkuje dwa i pół miliona produktów rocznie. Lodówki i zamrażarki to milion produktów. Kuchenki również zajmują milion, pralki - pięćset sztuk.
Po rozważeniu lodówki Gorenje zarówno prosta gospodyni, jak i specjalista będą zaskoczeni. Wygląd lodówki wewnątrz i na zewnątrz jest na najwyższym poziomie. Wszystkie lodówki firmy wykluczają stosowanie substancji szkodliwych dla środowiska. Kontrola temperatury odbywa się elektronicznie. Ten szczegół można przypisać najnowszym osiągnięciom firmy. Regulacja temperatury w lodówce i zamrażarce jest elektroniczna. W przypadku, gdy właściciel lodówki często otwiera lodówkę, system niezależnie reguluje temperaturę. Zamrażarki wyposażone są w dwa akumulatory zimna. Temperatura w takich zamrażarkach jest najdokładniejsza. Niektóre modele lodówek Gorenje są wyposażone w wentylator. Jest też radio, zegar i wyświetlacz LCD w nowoczesnym asystencie domowym.

Gorenje
Gorenje
Gorenje
Gorenje Gorenje GorenjeHome | Articles

December 6, 2022 15:48:41 +0200 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting