Genialny Electrolux

W 2010 roku Yuri Dmitriev zaproponował nową koncepcję Electroluxa - lodówki przyszłej lodówki Bio Robot.
Ten „ Electrolux ” będzie zawierał żel biopolimerowy, który jest chłodzony przez luminescencję i otula produkty swoją masą. Żel zachowa swoją pierwotną jakość, a wolna przestrzeń lodówki w tym pomoże. Do takiej jednostki nie jest potrzebne źródło energii, ponieważ energia do chłodzenia będzie pochodzić z otoczenia.
Wszystkie produkty są umieszczane w pewnego rodzaju amorficznej masie aktywnej, która zajmuje znacznie mniej miejsca niż jakakolwiek istniejąca obecnie lodówka. Produkty można ustawiać w dowolnym kierunku: od dołu, od góry, poziomo, pionowo.
Oczywiście ten pomysł jest zbyt fantastyczny, ale jest też niesamowicie piękny. Design, kolor, wykonanie po prostu hipnotyzują wyrafinowanych współczesnych. I całkiem możliwe, że za kilka lat nasze kuchnie uwolnią się od nieporęcznych poprzedników i ozdobią swój projekt takim bio-robotem.
Koszt najwyraźniej będzie również bliski fantazji. Ale za jakąkolwiek przyjemność, jak mówią, trzeba zapłacić.
Jeśli producenci lodówek postanowili stworzyć coś radykalnie odmiennego od poprzedniej technologii, to w linii grzejników nie ma takiego trendu. Głównym zadaniem nagrzewnicy powietrza jest utrzymanie zadanej temperatury w pomieszczeniu. I można sobie z tym poradzić bez użycia takich wymyślnych rzeczy, jak żel. Najważniejsze, że w pomieszczeniu jest ciepło.

Genialny Electrolux
Genialny Electrolux
Genialny Electrolux
Genialny Electrolux Genialny Electrolux Genialny ElectroluxHome | Articles

December 5, 2022 20:12:30 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting