Geniálny Electrolux

V roku 2010 Yuri Dmitriev navrhol nový koncept Electrolux - chladničky budúcej chladničky Bio Robot.
Tento výrobok „ Electrolux “ bude obsahovať biopolymérny gél, ktorý je ochladený luminiscenciou a svojou hmotou obklopuje výrobky. Gél si zachová pôvodnú kvalitu a v tom mu pomôže vzduchotesný priestor chladničky. Pre takúto jednotku nie je potrebný zdroj energie, pretože energia na chladenie bude pochádzať z prostredia.
Všetky výrobky sú umiestnené v akejsi amorfnej aktívnej hmote, ktorá zaberá oveľa menej miesta ako akákoľvek iná chladnička, ktorá dnes existuje. Výrobky je možné umiestniť v ľubovoľnom smere: spodnom, hornom, vodorovnom, zvislom.
Samozrejme, táto myšlienka je príliš fantastická, ale je tiež mimoriadne krásna. Dizajn, farba, výkon jednoducho očaria sofistikovaných súčasníkov. A je dosť možné, že sa naše kuchyne o pár rokov vyslobodia od objemných predchodcov a svoj dizajn vyzdobia takýmto bio-robotom.
Zdá sa, že cena bude tiež na hranici fantázie. Ale za každú radosť, ako sa hovorí, musíte zaplatiť.
Ak sa výrobcovia chladničiek rozhodli vytvoriť niečo radikálne odlišné od predchádzajúcej technológie, potom v rade ohrievačov taký trend neexistuje. Hlavnou úlohou ohrievača vzduchu je udržiavať požadovanú teplotu v miestnosti. A to sa dá vyriešiť bez použitia takých efektných vecí, ako je gél. Hlavná vec je, že miestnosť je teplá.

Geniálny Electrolux
Geniálny Electrolux
Geniálny Electrolux
Geniálny Electrolux Geniálny Electrolux Geniálny ElectroluxHome | Articles

December 3, 2022 04:18:56 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting