Gdzie kupić filtry do pralek

Nie ma konkretnych wskazówek dotyczących naprawy pralek, ponieważ każda z nich ma własną dokumentację serwisową i funkcje. Ale są awarie, które można naprawić ręcznie. Często są to zatkane filtry pralki lub chwilowe spadki napięcia. Kilka wskazówek pomoże ci samodzielnie poruszać się po usterkach.
1. Pralka nie uruchamia się (lampki kontrolne są wyłączone).
W takim przypadku sprawdź, czy główny kabel jest podłączony do gniazdka ściennego. Możliwe też, że w domu nie ma prądu. Niektóre modele pralek mają zamki, a pralka nie włączy się, gdy drzwi są otwarte (nie są szczelnie zamknięte). Pamiętaj, aby sprawdzić, czy kran jest zakręcony.
2. Maszyna nie napełnia się wodą.
Pierwszym krokiem jest sprawdzenie, czy woda w domu jest włączona. Śledź również szczelność podłączenia do źródła wody. Upewnij się, że wąż nie jest zgięty.
Jeśli wszystko jest w porządku, najprawdopodobniej są to filtry, które okresowo się zatykają. Filtry do pralek można czyścić ręcznie: odkręcić wąż doprowadzający wodę (znajduje się z tyłu pralki) i ostrożnie za pomocą szczypiec zdjąć siatkę. To ona powinna zostać umyta z brudu.
3. Silne wibracje podczas prania.
Taki minus pralek może wynikać z nierównej powierzchni, na której stoi. Aby sprawdzić, czy tak jest - wystarczy lekko potrząsnąć samochodem na boki. Jeśli maszyna się kołysze, należy ją przestawić lub wyrównać podłogę.
Jeśli tego rodzaju hałas wystąpi podczas pierwszego prania, nie trzeba od razu korzystać z karty gwarancyjnej. Po prostu się nie przyda. W takim przypadku sprawdź śruby transportowe. Jeśli tak, strzelaj. Znajdują się z tyłu pralki.
Nierównomierne rozłożenie prania może być kolejnym powodem hałasu powodowanego tą techniką. Aby przywrócić normalne działanie, należy przerwać pranie i przesunąć pranie.
Pralka może się zepsuć w każdej chwili, naprawa może być kosztowna i długotrwała, ale jeśli zepsuje się ekspres do kawy, warsztat Ruscoffee szybko i sprawnie pomoże Ci w naprawie ekspresu do kawy w Moskwie.
4. Woda wycieka z pralki.
Pierwszym krokiem jest sprawdzenie, czy wąż doprowadzający wodę jest przykręcony. Jeśli wąż jest na miejscu, należy wyczyścić dozownik detergentu. Aby to zrobić, wyjmij go, podnosząc i ciągnąc na zewnątrz. Następnie dokładnie spłucz ciepłą wodą. Zaleca się regularne wykonywanie tej operacji.
Niech sprzęt wytrzyma długo, a filtry nigdy się nie zatykają.

Gdzie kupić filtry do pralek
Gdzie kupić filtry do pralek
Gdzie kupić filtry do pralek
Gdzie kupić filtry do pralek Gdzie kupić filtry do pralek Gdzie kupić filtry do pralekHome | Articles

November 29, 2022 13:56:59 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting