Gładka ściana lodówki

Jeśli weźmiemy pod uwagę amerykańskie lodówki side-by-side, lepiej jest zainstalować je do zabudowy. Po zapoznaniu się z europejskimi lodówkami widać, że ich wymiennik ciepła znajduje się na tylnej ścianie. Z tego powodu takiej lodówki nie można przenieść blisko ściany. Tutaj wymagane jest ścisłe przestrzeganie instrukcji zalecanych przez producenta. Najczęściej ta odległość od ściany do lodówki powinna odpowiadać odległości 5-8 cm Technika wykonana w USA zakłada całkowicie gładką ścianę. Wymiennik ciepła w wyprodukowanym urządzeniu znajduje się w dolnej części, na „ podstawie ”. Dzięki takiemu rozmieszczeniu sprzęt można zsunąć blisko ściany, a także wbudować w meble. Tej pozycji nie można osiągnąć za pomocą standardowej techniki, która nie wymaga bliskiej odległości.
Konserwacja takich lodówek jest dziś zaskakująco prosta. Ale nie tak dawno, trzy lata temu, trzeba było zadbać o taką technikę. Raz na trzy miesiące trzeba było usuwać pył z wymiennika ciepła. Nowoczesne technologie zapewniają minimalne zbieranie kurzu. W związku z tym konserwacja lodówki jest minimalna. Ale jeśli w pomieszczeniu używane są podgrzewane podłogi, konieczne jest porzucenie takiej lodówki, w której wymiennik ciepła znajduje się w dolnej części. W takim przypadku żywotność sprężarki ulegnie skróceniu. Wzrośnie zużycie energii elektrycznej przez lodówkę.
Lodówka side-by-side ma dość długą żywotność. Jak pokazują fakty i sugerują producenci, może działać prawidłowo nawet przez 10-15 lat. Zgadzam się, że niewiele zwykłych lodówek jest w stanie prawidłowo służyć przez długi czas. Lodówka Side-by-side jest oczywiście przeznaczona dla tych, którzy wolą bardziej intensywne korzystanie z tej techniki.
Ta lodówka może pracować przy pełnym obciążeniu w warunkach wysokiej temperatury. Temperatura powietrza może osiągnąć + 40 stopni, a lodówka nie odczuje tego obciążenia. Ale w każdym razie najważniejszą cechą tej lodówki jest to, że projekt, a także bezproblemowa obsługa, są przemyślane w najdrobniejszych szczegółach.

Gładka ściana lodówki
Gładka ściana lodówki
Gładka ściana lodówki
Gładka ściana lodówki Gładka ściana lodówki Gładka ściana lodówkiHome | Articles

December 3, 2022 18:52:00 +0200 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting