Funkcjonalne wyposażenie lodówki

Bardzo przydatne, gdy lodówka ma alarm. Może to być zarówno światło, jak i dźwięk. Spośród wszystkich typów alarmów na szczególną uwagę zasługuje alarm, który włącza się w momencie podwyższenia temperatury w zamrażarce. Jeśli osiągnie -11 stopni, nastąpi sygnał, powiadamiający o tym. Lodówki posiadają również sygnał informujący o otwartych drzwiach. Może to być komora chłodnicza lub zamrażarka. Lodówki sterowane elektronicznie zasygnalizują otwarte drzwi w lodówce po pięciu minutach, a w zamrażarce po jednej minucie. Wygodne jest również wyświetlanie temperatury, która znajduje się we wnętrzu lodówki. Niektóre modele lodówek są wyposażone we wskaźnik LED. Ale są lodówki z cyfrowym wyświetlaczem, na którym prezentowane są wszystkie informacje.
W przypadku lodówki bardzo ważna jest funkcja, taka jak przechowywanie żywności w momencie, gdy zasilanie jest wyłączone. Podany okres trwałości żywności wskazuje, ile czasu można przechowywać w lodówce w odpowiedniej temperaturze. Jeśli to możliwe, najlepiej kupić lodówkę, która ma długi czas przechowywania żywności.
Każda lodówka ma własną zdolność zamrażania. Ten wskaźnik jest mierzony w kilogramach i pokazuje ilość, którą może zamarznąć w ciągu 24 godzin. Lodówka ma również oznaczenie gwiazdką. Jedna gwiazdka oznacza, że ​​w komorze jest tylko -6. Ten wskaźnik jest odpowiedni tylko dla produktów krótkoterminowych. Obecność dwóch płatków śniegu oznacza, że ​​temperatura aparatu wynosi -12 stopni. Przez krótki czas można tu przechowywać wszystkie niezbędne produkty spożywcze.
Lodówki oznaczone trzema gwiazdkami wskazują minimalną temperaturę -18 stopni. To wystarczy do przechowywania żywności przez długi czas. Dozwolone jest również zamrażanie niewielkiej ich ilości. Cztery gwiazdki oznaczają temperaturę -24 stopnie. Tutaj możesz przechowywać żywność przez długi czas, a także zamrażać dużą ilość jedzenia.

Funkcjonalne wyposażenie lodówki
Funkcjonalne wyposażenie lodówki
Funkcjonalne wyposażenie lodówki
Funkcjonalne wyposażenie lodówki Funkcjonalne wyposażenie lodówki Funkcjonalne wyposażenie lodówkiHome | Articles

December 5, 2022 19:11:28 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting