Funkčné vybavenie chladničky

Veľmi užitočné, keď je v chladničke alarm. Môže to byť svetlo aj zvuk. Medzi všetkými typmi alarmov si zaslúži osobitnú pozornosť alarm, ktorý zaznie v okamihu, keď sa zvýši teplota v mrazničke. Ak dosiahne -11 stupňov, bude nasledovať signál, ktorý o tom bude informovať. Chladničky majú tiež signál, ktorý upozorňuje na otvorené dvere. Môže to byť chladiaca komora alebo mraznička. Elektronicky riadené chladničky budú signalizovať otvorené dvere v chladničke po piatich minútach a v mrazničke po jednej minúte. Je tiež vhodné zobraziť teplotu, ktorá sa nachádza vo vnútri chladničky. Niektoré modely chladničiek sú vybavené LED indikáciou. Existujú ale chladničky, ktoré majú digitálny displej, na ktorom sú prezentované všetky informácie.
Pre chladničku je veľmi dôležitá funkcia, ako napríklad skladovanie potravín v čase, keď je vypnuté napájanie. Uvedená trvanlivosť potravín udáva čas, ktorý je možné uchovávať v chladničke pri vhodnej teplote. Pokiaľ je to možné, najlepšie je zaobstarať si chladničku, ktorá má dlhú dobu skladovania potravín.
Každá chladnička má vlastnú mraziacu kapacitu. Tento indikátor sa meria v kilogramoch a zobrazuje množstvo, ktoré môže zmraziť za 24 hodín. Chladnička má tiež označenie hviezdičkou. Jedna hviezdička znamená, že komora sa udržuje iba na hodnote -6. Tento ukazovateľ je vhodný iba pre krátkodobé výrobky. Prítomnosť dvoch snehových vločiek znamená, že teplota fotoaparátu je -12 stupňov. Na krátky čas sa tu dajú uskladniť všetky potrebné potravinové výrobky.
Chladničky označené tromi hviezdičkami označujú minimálnu teplotu -18 stupňov. To bude stačiť na dlhodobé skladovanie potravín. Tu je tiež povolené zmraziť ich malé množstvo. Štyri hviezdičky označujú teplotu -24 stupňov. Tu môžete skladovať potraviny po dlhú dobu, ako aj zmraziť veľké množstvo potravín.

Funkčné vybavenie chladničky
Funkčné vybavenie chladničky
Funkčné vybavenie chladničky
Funkčné vybavenie chladničky Funkčné vybavenie chladničky Funkčné vybavenie chladničkyHome | Articles

December 3, 2022 13:53:09 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting