Fantazyjne lodówki

Aby obniżyć koszty produkcji, niektóre amerykańskie firmy używają wytłaczanej teksturowanej stali do produkcji drzwi lodówek. Dzięki temu lodówka jest nie tylko atrakcyjna artystycznie, ale także ukrywa niedoskonałości powierzchni i nadaje jej droższy wygląd. Zastosowanie blachy teksturowanej pozwoliło firmom amerykańskim na znaczne ograniczenie wad produkcyjnych w malowaniu.
Analogiem teksturowanej blachy stalowej (lub taśmy) w Europie jest tańsza powłoka z konwencjonalnej blachy stalowej. Najpopularniejsze wzory to drewno i stal nierdzewna. Obok takiej lodówki koniecznie muszą znajdować się te same godne inne urządzenia gospodarstwa domowego. Gospodynie domowe, które z własnego doświadczenia przekonały się, jak wygodne i praktyczne jest to, nie chcą w żaden sposób wracać do piekarników gazowych.
Lodówki z malowaniem artystycznym od razu odróżniają je od innych modeli. W takim przypadku rysunek może być wykonany szablonowo na okleinie lub wykonany ręcznie na życzenie klienta. Każdy kraj produkujący ma własny zestaw typowych szablonów, które odzwierciedlają cechy narodowe. Do produkcji ekskluzywnych modeli lodówek używa się ręcznie malowanej sztuki. Z reguły kompozycje artystyczne powstają na komputerze. Krajowy producent musiał zrezygnować z produkcji takich modeli tutaj ze względu na ograniczony popyt. Na indywidualne zamówienia tworzone jest dzieło autorskie, które nie ma odpowiedników. Za pomocą aerografu zwykłą lodówkę można zamienić w prawdziwe dzieło sztuki. Nowoczesne aerografy pozwalają na jednoczesną pracę z kilkoma kolorami, zapewniając niemal fotograficzną jakość.
Dla kupujących preferujących częste zmiany wystroju kuchni opracowano lodówki z wymiennymi panelami dekoracyjnymi na drzwiach.
Niektóre niezwykłe lodówki mają nie tylko oryginalne kolory, ale także kształty. Niecodzienne są tutaj propozycje japońskich i chińskich firm oferujących lodówki dla dzieci w kształcie zwierzątek. Oprócz kolorowych rysunków takie modele mają wbudowany kalendarz elektroniczny i budzik z wyświetlaczem LCD zamontowanym na drzwiach. Po otwarciu lodówki rozbrzmiewa melodia.
Najdroższe lodówki wykonane są ze stali nierdzewnej. Najdroższy projekt lodówek z lustrzanymi drzwiami. Ponadto są to oczywiście modele inkrustowane drogocennymi kamieniami.

Fantazyjne lodówki
Fantazyjne lodówki
Fantazyjne lodówki
Fantazyjne lodówki Fantazyjne lodówki Fantazyjne lodówkiHome | Articles

November 27, 2022 04:09:40 +0200 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting