Efektné chladničky

S cieľom znížiť výrobné náklady používajú niektoré americké firmy pri výrobe dverí chladničky reliéfnu textúrovanú oceľ. To umožňuje, aby bola chladnička nielen umelecky príťažlivá, ale tiež skryla nedostatky povrchu a dodala jej drahší vzhľad. Použitie textúrovaného plechu umožnilo významne znížiť výrobné chyby v maľovaní pre americké firmy.
Analógom štruktúrovaného oceľového plechu (alebo pásu) v Európe je lacnejší filmový náter bežného oceľového plechu. Najbežnejšie vzory sú drevo a nehrdzavejúca oceľ. Vedľa takejto chladničky musia byť nevyhnutne rovnaké rovnaké ďalšie domáce spotrebiče. Ženy v domácnosti, ktoré sa z vlastnej skúsenosti presvedčili o tom, aké pohodlné a praktické je to, sa nechcú nijako vracať k plynovým rúram.
Chladničky s umeleckou maľbou ich okamžite odlišujú od ostatných modelov. V tomto prípade môže byť kresba šablónou na filmovom povlaku alebo vyrobená ručne na žiadosť zákazníka. Každá výrobná krajina má svoju vlastnú sadu typických šablón, ktoré odrážajú národné charakteristiky. Pri výrobe exkluzívnych modelov chladničiek sa používa ručne maľované umenie. Umelecké kompozície sa spravidla vytvárajú na počítači. Domáci výrobca tu musel opustiť výrobu takýchto modelov kvôli obmedzenému dopytu. K jednotlivým objednávkam vzniká autorské dielo, ktoré nemá obdoby. S pomocou airbrush sa dá z bežnej chladničky urobiť skutočné umelecké dielo. Moderné striekacie pištole vám umožňujú pracovať s niekoľkými farbami naraz a poskytujú takmer fotografickú kvalitu.
Pre kupujúcich, ktorí uprednostňujú časté zmeny v dekorácii kuchyne, boli vyvinuté chladničky s vymeniteľnými ozdobnými panelmi na dverách.
Niektoré neobvyklé chladničky majú nielen originálne farby, ale aj tvary. Nezvyčajné sú návrhy japonských a čínskych spoločností ponúkajúcich detské chladničky v tvare zvierat. Okrem farebných kresieb majú takéto modely na dverách nainštalovaný zabudovaný elektronický kalendár a budík s LCD displejom. Po otvorení chladničky zaznie melódia.
Najdrahšie chladničky sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Najdrahší dizajn pre chladničky so zrkadlovými dverami. Okrem toho sa samozrejme jedná o modely vykladané drahými kameňmi.

Efektné chladničky
Efektné chladničky
Efektné chladničky
Efektné chladničky Efektné chladničky Efektné chladničkyHome | Articles

December 3, 2022 18:27:01 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting