Dwudrzwiowe lodówki z Ameryki do użytku domowego

Dwudrzwiowe lodówki są mocno zakorzenione w świadomości opinii publicznej jako nieporęczne i drogie jednostki. Współczesne trendy w konstruowaniu takich urządzeń zaczynają przynosić odwrotny skutek. Poniżej znajduje się przegląd najbardziej kompaktowych i co najważniejsze dostępnych w kuchni dwudrzwiowych jednostek.
Na czele tej listy stoi model dwudrzwiowej lodówki LG GW-B207, który charakteryzuje się największą dostępnością. Ale takie urządzenie traci na zwartości: szerokość i głębokość są nieco większe niż w przypadku głównych konkurentów. Lodówka jest wyposażona w technologię Total No Frost, dlatego urządzenie nie powinno być w nieskończoność czyszczone z lodu i szronu.
Model dwudrzwiowej lodówki Samsung RS-20 to przedstawiciel serii urządzeń Slim. Zgodnie z ambitnym stwierdzeniem producenta, takie urządzenia są optymalnymi rozwiązaniami do małych kuchni. Dwudrzwiowe lodówki Samsung mają wielowątkowe szybkie chłodzenie zawartości, a technologia No Frost jest również prezentowana tutaj, a także w obu komorach. Wewnętrzna powierzchnia lodówki pokryta jest najcieńszą warstwą srebra nałożoną zgodnie z technologią Silver Nano. Przyczynia się to do dezynfekcji komór dwudrzwiowej lodówki i dłuższej trwałości żywności.
Model BEKO GNE 15942 tureckiego producenta „ oddycha w tył ” znanych światowych marek. Oprócz wyżej opisanych cech technologicznych, te dwudrzwiowe lodówki są reprezentowane przez dużą różnorodność kolorów na zewnątrz. Za pomocą dotykowego wyświetlacza modelu można regulować reżim temperatury w obu przedziałach; dostępna jest opcja „ super zamrażania ”. Do takiej lodówki należy kupić specjalny zestaw naczyń, talerzy, które są przyjazne dla środowiska i długo przechowują żywność.
Mabe MEM23QG uważane jest za jedno z najtańszych urządzeń w tej klasie. Wyróżnia się tu dwa typy modeli - srebrną konstrukcję (MEM23QGWGS) oraz białą (MEM23QGWWW). Być może korzystanie z urządzenia nie jest tak wygodne, ponieważ w komorze zamrażarki można znaleźć tutaj tylko kratki wielopoziomowe. Ale oszczędza czas na dostępie do produktów. Mabe MEM23QG posiada sterownik elektroniczny. Możesz kontrolować temperaturę w różnych komorach dwudrzwiowej lodówki.

Dwudrzwiowe lodówki z Ameryki do użytku domowego
Dwudrzwiowe lodówki z Ameryki do użytku domowego
Dwudrzwiowe lodówki z Ameryki do użytku domowego
Dwudrzwiowe lodówki z Ameryki do użytku domowego Dwudrzwiowe lodówki z Ameryki do użytku domowego Dwudrzwiowe lodówki z Ameryki do użytku domowegoHome | Articles

December 5, 2022 03:56:08 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting