Dvojdverové chladničky z Ameriky na domáce použitie

Dvojdverové chladničky sú v mysliach verejnosti pevne zakorenené ako objemné a drahé jednotky. Moderné trendy v konštrukcii takýchto zariadení začínajú preukazovať opak. Ďalej uvádzame prehľad najkompaktnejších a najdôležitejších dvojdverových jednotiek v kuchyni.
Tento zoznam vedie model dvojdverovej chladničky LG GW-B207, ktorý sa vyznačuje najväčšou dostupnosťou. Takéto zariadenie však stráca kompaktnosť: šírka a hĺbka sú o niečo väčšie ako u hlavných konkurentov. Chladnička je vybavená technológiou Total No Frost, preto by zariadenie nemalo byť nekonečne čistené od ľadu a mrazu.
Model dvojdverovej chladničky Samsung RS-20 je predstaviteľom rady Slim. Podľa ambiciózneho vyhlásenia výrobcu sú takéto zariadenia optimálnym riešením pre malé kuchyne. Dvojdverové chladničky Samsung majú viacvláknové rýchle chladenie obsahu a tiež tu je predstavená technológia No Frost a v oboch priehradkách. Vnútorný povrch chladničky je dodávaný s najtenšou vrstvou striebra nanesenou podľa technológie Silver Nano. To prispieva k dezinfekcii komôr dvojdverovej chladničky a k lepšej trvanlivosti potravín.
Model BEKO GNE 15942 od tureckého výrobcu „ dýcha na chrbát “ slávnych svetových značiek. Okrem vyššie popísaných technologických vlastností sú tieto dvojdverové chladničky farebne zastúpené rôznymi exteriérmi. Pomocou dotykového displeja modelu je možné regulovať teplotný režim v oboch komorách; je k dispozícii možnosť „ super zmraziť “. Pre takúto chladničku je vhodné kúpiť špeciálnu sadu riadu, tanierov, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu a udržujú jedlo po dlhú dobu.
Mabe MEM23QG je považovaný za jedno z najlacnejších zariadení v triede. Rozlišujú sa tu dva typy modelov - strieborné prevedenie (MEM23QGWGS) a biele zariadenie (MEM23QGWWW). Možno nie je také pohodlné zariadenie používať, pretože v mraziacom priestore tu nájdete iba viacúrovňové rošty. Šetrí to však čas pri prístupe k produktom. Mabe MEM23QG má elektronický ovládač. Teplotu môžete regulovať v rôznych priehradkách dvojdverovej chladničky.

Dvojdverové chladničky z Ameriky na domáce použitie
Dvojdverové chladničky z Ameriky na domáce použitie
Dvojdverové chladničky z Ameriky na domáce použitie
Dvojdverové chladničky z Ameriky na domáce použitie Dvojdverové chladničky z Ameriky na domáce použitie Dvojdverové chladničky z Ameriky na domáce použitieHome | Articles

November 28, 2022 03:12:32 +0200 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting