Dako

Ruský spotrebiteľ prakticky nevie meno výrobcu domácich spotrebičov Dako. Ale ak si spomeniete na sovietsku éru, potom sa tento názov spájal s plynovými sporákmi. V roku 1935 bola založená spoločnosť Dako. Už v štyridsiatych rokoch sa spoločnosť začala rozvíjať zrýchľujúcim sa tempom. Spoločnosť vyrába rúry na pečenie a poskytuje pracovné miesta aj pre občanov svojej krajiny. V roku 1941 sa vyrobilo 41 platní mesačne. Spoločnosť sa stala v roku 1947 mestským majetkom. A v Sao Paule sa tento podnik stal najefektívnejšie sa rozvíjajúcim. Zároveň sa neustále zvyšoval dopyt po predstavenstvách spoločnosti. Počas úspešného vývoja začala spoločnosť vyvíjať nové typy sporákov. Boli napájané elektrinou a mali iba dva horáky. Tieto kachle sú stále populárne medzi rodinami s malými príjmami.
V deväťdesiatych rokoch sa vedenie spoločnosti rozhodlo rozšíriť príležitosti a dobyť trh. Bolo rozhodnuté začať s montážou chladničiek a čističiek vzduchu. Pred vytvorením chladničky však spoločnosť uskutočňuje obrovské množstvo výskumov v tejto oblasti. Bolo rozhodnuté o vytvorení praktickej chladničky. Do roku 2002 bola dokončená budúca rada chladničiek. Tento okamih sa vyznačoval vydaním siedmich modelov chladničiek pre domáce použitie. Každá chladnička sa vyznačovala „ ženskosťou “. Nejde však iba o dizajn chladničky. Výrobca ponúka širokú škálu škatúľ, malých priehradiek. Všetky sú navrhnuté tak, aby žena v domácnosti mohla všetky výrobky pohodlne umiestniť do chladničky.
Takmer každá chladnička má vybavenie na uskladnenie hliníkových fliaš. K dispozícii sú tri viacpolohové police. Na skladovanie mäsa je určená odnímateľná nádoba. Určené sú nádoby na zeleninu a veľké množstvo priehradiek na dverách chladničky. Najlepšie modely chladničiek sú vybavené turbo režimom. V celom chladiacom priestore bude nízka teplota. Pokiaľ ide o spotrebu energie, patrí chladnička Dako do triedy A. Ale samozrejme existujú jednoduchšie modely chladničiek, ktoré majú nízku úroveň funkčnosti. Každá chladnička je ale vybavená chladivom vhodným pre ozón.

Dako
Dako
Dako
Dako Dako DakoHome | Articles

December 3, 2022 07:50:13 +0200 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting