Dako

Rosyjski konsument praktycznie nie zna nazwy producenta sprzętu AGD Dako. Ale jeśli pamiętasz czasy radzieckie, nazwa ta kojarzyła się z kuchenkami gazowymi. W 1935 roku powstała firma Dako. Już w latach czterdziestych firma zaczęła się rozwijać w coraz szybszym tempie. Firma produkuje piece, a także zapewnia pracę obywatelom swojego kraju. W 1941 roku wyprodukowano 41 płyt miesięcznie. W 1947 roku firma przeszła na własność komunalną. A w Sao Paulo to przedsiębiorstwo rozwijało się najbardziej efektywnie. Jednocześnie zapotrzebowanie na tablice firmy stale rosło. W trakcie swojego pomyślnego rozwoju firma zaczęła opracowywać nowe typy kuchenek. Były zasilane energią elektryczną i miały tylko dwa palniki. Te piece są nadal popularne wśród rodzin o niskich dochodach.
W latach dziewięćdziesiątych zarząd firmy postanowił poszerzyć możliwości i podbić rynek. Postanowiono rozpocząć montaż lodówek i oczyszczaczy powietrza. Ale przed stworzeniem lodówki firma prowadzi ogromną ilość badań w tej dziedzinie. Postanowiono stworzyć praktyczną lodówkę. Do 2002 roku przyszła linia lodówek została ukończona. W tym momencie pojawiło się siedem modeli lodówek do użytku domowego. Każda lodówka charakteryzowała się „ kobiecością ”. Ale nie chodzi tylko o konstrukcję lodówki. Producent oferuje szeroką gamę pudełek, małych przegródek. Wszystkie są zaprojektowane tak, aby gospodyni mogła wygodnie umieścić wszystkie produkty w lodówce.
Prawie każda lodówka ma sprzęt do przechowywania butelek aluminiowych. Istnieją trzy wielopozycyjne półki. Wyjmowany pojemnik przeznaczony jest do przechowywania mięsa. Przewidziane są pojemniki na warzywa i duża liczba przegródek na drzwiach lodówki. Najlepsze modele lodówek są wyposażone w tryb turbo. W całej komorze chłodziarki panuje niska temperatura. Pod względem zużycia energii lodówka Dako należy do klasy A. Ale oczywiście istnieją prostsze modele lodówek, które mają niski poziom funkcjonalności. Ale każda lodówka jest wyposażona w czynnik chłodniczy przyjazny dla warstwy ozonowej.

Dako
Dako
Dako
Dako Dako DakoHome | Articles

December 5, 2022 03:06:14 +0200 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting