Czym różnią się amerykańskie lodówki od europejskich modeli

Amerykańskie lodówki to lodówka, w której zwykłe komory (lodówka i zamrażarka) znajdują się obok siebie, w tym przypadku te lodówki są bardziej ogólnie, mają dwoje drzwi po prawej i lewej stronie. Amerykańskie lodówki są również wyposażone w system NoFrost (system ten zapobiega osadzaniu się lodu na ścianach zwykłej lodówki, szronowi na żywności i wyklucza możliwość wzajemnego zamarzania żywności). W razie potrzeby w tych lodówkach można wbudować mini-bar, co jest wygodne, ponieważ jest wyposażony w specjalne drzwi na zawiasach, a aby wziąć z niego napoje lub jedzenie, wcale nie jest konieczne otwieranie lodówki. Istnieje możliwość wbudowania dodatkowych lamp dla lepszego oświetlenia wnętrza.
Zalety tego typu lodówki to łatwość obsługi, stylowy wygląd, oszczędność energii, brak konieczności jej rozmrażania, a także różne dodatkowe funkcje. Wiele modeli lodówek wykonanych jest ze stali nierdzewnej, co pozwala zachować jej „ handlowy ” wygląd znacznie dłużej niż zwykle. Amerykańska lodówka jest bardzo pojemna, jej minimalna objętość to 400 litrów. Niezwykłą cechą tej lodówki jest możliwość regulacji temperatury chłodzenia w jednej z komór, a jeśli model lodówki zakłada osobne miejsce w drzwiach do chłodzenia napojów, to można tam ustawić temperaturę niższą niż w lodówce.
Niektóre amerykańskie lodówki mają system kostek lodu lub kostek lodu do chłodzenia napojów. Ważne jest, aby gdy drzwi były otwarte lub nie szczelnie zamknięte, lodówka sygnalizowała zamknięcie, jest to bardzo wygodna funkcja, która pomaga uniknąć dostania się ciepłego powietrza do lodówki i jej podgrzania. Niektóre modele są wyposażone w funkcję regulacji wysokości półek, dzięki czemu lodówka zmieści się w różnych butelkach z napojami lub całymi pojemnikami na żywność.

Czym różnią się amerykańskie lodówki od europejskich modeli
Czym różnią się amerykańskie lodówki od europejskich modeli
Czym różnią się amerykańskie lodówki od europejskich modeli
Czym różnią się amerykańskie lodówki od europejskich modeli Czym różnią się amerykańskie lodówki od europejskich modeli Czym różnią się amerykańskie lodówki od europejskich modeliHome | Articles

November 28, 2022 16:30:10 +0200 GMT
0.004 sec.

Free Web Hosting