Czy operacja przesuwania drzwi lodówki na drugą stronę jest technicznie wykonalna?

W życiu każdego z nas dość ważną rolę odgrywa ... lodówka. Tak, to ten biały przyjaciel ludzkości, stojący nieruchomo i niezniszczalny w prawie każdej kuchni, kryje w swoich trzewiach niemal niewyczerpane strategiczne zapasy żywności. Wielu z nas przyzwyczaiło się już do jego otwierania, że ​​możemy to zrobić nawet we śnie! Jednak podczas napraw lodówka jest często przestawiana, a ta czynność często wiąże się z wieloma problemami. Na przykład może zajść potrzeba zmiany strony, po której otwierają się drzwi lodówki. Czy taka operacja jest w zasadzie możliwa, a jeśli tak, to jak realistyczne jest samodzielne wykonanie tej skomplikowanej manipulacji? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.
Okazuje się, że możesz. Aby to zrobić, będziesz potrzebować lodówki, a także zestawu specjalnych śrubokrętów, na przykład samochodów. Więc,
1. Wyciągamy wszystkie szuflady i półki z lodówki. Postawiliśmy lodówkę drzwiami do góry.
2. Zdjąć dolny wspornik odkręcając dwie śruby w wgłębieniach (wymaga to specjalnej dyszy).
3. Odkręć korki, na jednym z których zamocowana jest oś zamrażarki.
4. Odkręcamy oś od lewego ogranicznika i wkręcamy w prawy ogranicznik, a lewą zakładamy na miejsce, już bez osi
5. Zdejmij drzwi zamrażarki z mocowań i ostrożnie podważ nożem zatyczki na końcach drzwi znajdujących się po prawej stronie i włóż je do otworów po lewej stronie.
6. Drzwi komory chłodniczej mocujemy w pozycji pionowej.
7. Zdejmij pokrywę wewnątrz lodówki, odkręcając dwie śruby od wewnątrz.
8. Zamknij drzwi lodówki
9. Odkręć wspornik zawierający górną oś drzwi lodówki, wyjmij z niej oś i przykręć ją z drugiej strony. Zdejmij drzwi i przykręć górny wspornik w nowym miejscu.
10. Zdejmij plastikową zatyczkę z górnej pokrywy i włóż ją po prawej stronie, przykręć górną pokrywę z powrotem na miejsce.
11. Dolna oś drzwi lodówki i dolna oś zamrażarki zawiera wspornik umieszczony dokładnie pośrodku lodówki. Odkręcamy go i zamieniamy dwie plastikowe uszczelki.
12. Odstawiliśmy drzwi lodówki.
13. Włożyć wspornik środkowy do górnej osi i przykręcić.
14. Założyliśmy drzwi zamrażarki.
15. Ustawić lodówkę pionowo.
Mamy nadzieję, że poradziłeś sobie z zadaniem przeważenia drzwi lodówki, nie uszkadzając niczego. A jeśli tak, to centrum serwisowe na pewno będzie miało części zamienne.

Czy operacja przesuwania drzwi lodówki na drugą stronę jest technicznie wykonalna?
Czy operacja przesuwania drzwi lodówki na drugą stronę jest technicznie wykonalna?
Czy operacja przesuwania drzwi lodówki na drugą stronę jest technicznie wykonalna?
Czy operacja przesuwania drzwi lodówki na drugą stronę jest technicznie wykonalna? Czy operacja przesuwania drzwi lodówki na drugą stronę jest technicznie wykonalna? Czy operacja przesuwania drzwi lodówki na drugą stronę jest technicznie wykonalna?Home | Articles

December 3, 2022 14:38:45 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting