Co jest w zamrażarce?

Zamrażarki są sterowane elektronicznie lub mechanicznie. Pierwsza jest preferowana, ponieważ sterowanie elektroniczne ma większą funkcjonalność, a ze względu na brak ruchomych elementów, większą trwałość.
Zamrażarka może mieć przegrody / półki i szuflady. Jeśli w zamrażarce jest dużo jedzenia, wygodniej jest dostać te, które są dalej od szuflad. Szuflady mogą być całkowicie zamknięte i kratowe: uważa się, że krata ma lepszą cyrkulację powietrza, ale małe produkty (pierogi, jagody itp.) Mogą wpaść przez otwory kraty, co nie ma miejsca przy zamkniętych szufladach. Lepiej jest, gdy przynajmniej jedna z szuflad jest wystarczająco wysoka, aby pomieścić „niestandardowe” wysokie produkty (tort lodowy itp.)
Na komorach zamrażarki znajdują się notatki / kalendarze, poprzez ustawienie których można zaznaczyć, gdzie wszystko jest i czas zamrażania.
Dobrze jest mieć tacę zamrażarki w zamrażarce. Może pomieścić tace do lodu lub akumulatory zimna. Ponadto tacę można wykorzystać do zamrażania jagód, a następnie wlać je do torby i przechowywać. Jest to znacznie skuteczniejsze niż zamrażanie jagód od razu w torbie.

Co jest w zamrażarce?
Co jest w zamrażarce?
Co jest w zamrażarce?
Co jest w zamrażarce? Co jest w zamrażarce? Co jest w zamrażarce?Home | Articles

November 27, 2022 03:52:25 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting