Chladničky a ich vlastnosti

Každá značka chladničky má svoje osobné vlastnosti.
Napríklad chladnička LIEBHERR nevyžaduje odmrazovanie kvôli prítomnosti systému No-Frost. Funkcia Vario-Space umožňuje kombinovať priestor. Úspora energie zároveň dosahuje 50%. Nechýba ani funkcia super zmrazenia. Táto funkcia je určená na rýchle zmrazenie potravín. Funkcia Biofresh indikuje prítomnosť nulovej zóny v chladničke. Množstvo vlhkosti je možné nastaviť v rôznych sekciách danej zóny. Pre prenosnú chladničku je možné použiť chladiace prvky. Aj keď dôjde k prerušeniu dodávky elektrickej energie, teplota v chladničke sa dlhodobo nezvýši.
Chladnička AEG má funkciu rýchleho ochladenia výrobkov, ako aj rýchleho zmrazenia. V takom prípade sa po určitom čase nastaví teplota v súlade so zadanými parametrami. Iba tento model má funkčnosť Prázdniny. Počas jeho pôsobenia teplota v chladničke dosiahne +15 stupňov. Pri tejto teplote nemožno vytvárať zatuchnutý zápach a spotreba elektrickej energie je obmedzená na minimum. Rovnako ako v mnohých modeloch, aj tu je k dispozícii studený akumulátor.
Chladnička SIEMENS má tiež schopnosť supermraziť. Zároveň sú tepelné straty najnižšie. K dispozícii je tiež turbo chladenie, ktoré prispieva k najmenšiemu zaťaženiu kompresora. Kombinácia činnosti ventilátora a kompresora. Chladnička ELECTROLUX je ale vybavená funkciou Fuzzy control. Pomocou tejto funkcie sleduje mikroprocesor teplotný režim, ktorý sa vyskytuje v chladničke. K dispozícii je tiež nulová zóna, v ktorej sa výrobky uchovávajú oveľa dlhšie, pri zachovaní všetkých výživových vlastností a atraktívneho vzhľadu. Pohodlné otváranie dverí zaisťuje pohodlná rukoväť. Tvrdené sklo zvýšilo odolnosť.
BOSCH je vybavený automatickým odmrazovaním, systémom No Frost, nulovou zónou a tiež chladiarenským skladom v mrazničke po podlahe. WHIRLPOOL spolu so všetkými obľúbenými a potrebnými funkciami dokáže veľmi rýchlo znížiť teplotu a tiež vám umožní nezávisle regulovať vlhkosť v chladničke. Používanie chladiva v chladničkách je pre ozónovú vrstvu bezpečné.

Chladničky a ich vlastnosti
Chladničky a ich vlastnosti
Chladničky a ich vlastnosti
Chladničky a ich vlastnosti Chladničky a ich vlastnosti Chladničky a ich vlastnostiHome | Articles

December 3, 2022 15:20:55 +0200 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting