Chladničky Whirlpool

Whirlpool je vybavený systémom Total No Frost. Prítomnosť takého systému podporuje vetranie. Odmrazovanie nie je možné uskutočniť z dôvodu zníženia úrovne vlhkosti v chladničke. Počas prevádzky sa preto v chladničke netvorí ľad. Na zabezpečenie rovnomernej a optimálnej teploty vo všetkých častiach chladničky je k dispozícii systém Multiflow. Do chladničky sa dajú uložiť aj potraviny ako ryby a mäso. Zároveň si dlho zachová svoju sviežosť. Táto priehradka je dodávaná s nižšou teplotou a má tiež zníženú vlhkosť. Vlhkosť v chladiacom priestore je možné nastaviť tak, aby bola optimálna na skladovanie ovocia aj zeleniny. Na skladovanie čerstvých bylín je k dispozícii automatická regulácia vlhkosti.
Chladnička má ďalšiu poličku Space Plus. Dá sa to odmietnuť. Okamžite tak vznikne dostatok úložného priestoru pre päť fliaš. Ak je potrebné vytvoriť viac priestoru pre výrobky, môže sa všeobecne zvýšiť. Rovnako ako všetky ostatné police v chladničke Whirlpool je možné ich podľa potreby upraviť. Na ovocie a zeleninu má chladnička poličku s nastaviteľnou priečkou. Objem tohto boxu je 32 litrov. Klzký rozdeľovač v tejto zásuvke pomôže regulovať priestor pre rôzne druhy ovocia a jemných jedál.
Dvojdverové chladničky Whirlpool sú vybavené systémom kocky ľadu. Toto je Easy Cube. Nádoba je navrhnutá tak, aby sa z nej nemohla vyliať ani jedna kvapka vody. Pretože je nádoba uzavretého typu, ľad nebude absorbovať cudzie pachy. V prípade, že nie sú všetky zásuvky a police naplnené v mrazničke, systém sa automaticky prepne na tie police, kde sú umiestnené potraviny. To šetrí energiu.
Pre lepšiu cirkuláciu vzduchu v chladiacom priestore je k dispozícii ventilátor. Všetky police chladničky sú vyrobené z tvrdeného skla. Aj keď sa stane, že niektoré produkty uniknú, kvapalina sa nedostane na tie výrobky, ktoré sú umiestnené nižšie. Chladničky Side-by-Side majú vždy k dispozícii studenú vodu a ľad. Voda zároveň pred ochladením prechádza čistením, ktoré z nej odstráni všetky nečistoty.

Chladničky Whirlpool
Chladničky Whirlpool
Chladničky Whirlpool
Chladničky Whirlpool Chladničky Whirlpool Chladničky WhirlpoolHome | Articles

November 28, 2022 18:04:53 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting