Chladničky Siemens

Na skladovanie vína je určené samostatné chladné miesto. Preto spoločnosť Siemens pozýva všetkých znalcov vína na zoznámenie sa s novými modelmi chladničiek, ktoré sú určené špeciálne na tento účel. KS 38WA40 a KS 30WA40 sú určené na uskladnenie vzácneho vína. Obe tieto chladničky sú určené na dlhodobé skladovanie vína. Tu môžete tiež uviesť víno na teplotu, ktorá je určená na podávanie. Víno sa vyznačuje tým, že je schopné odhaliť všetky svoje arómy iba pri určitej teplote. Na tento účel má chladnička dva odkladacie priestory na víno. Špeciálnu teplotu skladovania je možné nastaviť elektronicky. Môže to byť teplota skladovania alebo teplota pitia. Teplota sa môže nezávisle pohybovať od 5 do 22 stupňov. Takáto široká ponuka umožňuje chladiť úplne všetky druhy vín.
Teplota sa nastavuje pomocou štyroch teplomerov. Na požadované police je možné nainštalovať tri teplomery. Vlhkosť vnútri chladničky dosahuje 80%. Táto inštalácia sa uskutoční automaticky. Vďaka vysokej vlhkosti vzorka vo víne nevyschne, čo vám umožní udržať hodnotný nápoj v najlepšej forme. Najideálnejšie sú podmienky skladovania vín v pivniciach. Neexistuje jasné svetlo, ktoré by mohlo vínu ublížiť. Chladnička Siemens vám umožní vytvoriť prostredie blízke prírodnému prostrediu vďaka prítomnosti tónovaného skla.
Dizajn chladničiek KS 38WA40 a KS 30WA40 je vynikajúci zvonku aj zvnútra. Vinoteka má telo vyrobené zo strieborného materiálu. Štýl a elegancia je vidieť v každom detaile. Táto chladnička bude vyzerať perfektne v každej miestnosti. Cez sklenené dvere je vidieť prehľad celej kolekcie. Interiér chladničky má mäkké osvetlenie. Proti vniknutiu cudzích látok do chladničky je k dispozícii špeciálny zabudovaný zámok.
Vonkajšie rozmery tohto modelu sú štandardné. Ale do jeho vnútra sa zmestí až 107 fliaš. Existuje veľké množstvo políc, na ktorých sú vodorovne uložené. Nápoje môžu byť dokonca skladované otvorené. Existujú na to priehlbiny. A na skladovanie pochúťok v chladničke je k dispozícii polica vyrobená z nárazuvzdorného skla.

Chladničky Siemens
Chladničky Siemens
Chladničky Siemens
Chladničky Siemens Chladničky Siemens Chladničky SiemensHome | Articles

December 3, 2022 15:19:13 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting