Chladnička s mrazničkou

Mraznička môže byť vybavená policami, priehradkami a zásuvkami. Ak je mraznička navrhnutá na uskladnenie veľkého množstva potravín, mali by sa uprednostniť zásuvky. Je to spôsobené tým, že je potrebné rýchlejšie používať tie výrobky, ktoré sa skladujú dlhšie. A kvôli tomu bude krabica pohodlnejšia. Krabica môže byť priehradová aj uzavretá. Lepšia cirkulácia vzduchu so zásuvkami na drôty. Ale malá mrazená zelenina a ovocie oveľa viac prepadne cez mriežkové škatule. Je veľmi dobré, keď je niektorý z dostupných boxov dostatočne vysoký. Potom sa do nej zmestia neštandardné výrobky (koláč). Mraziace priehradky môžu byť vybavené špeciálnymi kalendármi. Musia byť označené dátumom zmrazenia.
Mraziaci priestor môže byť vybavený dosť užitočným predmetom - mraziacou miskou. Na tácku sú umiestnené zásobníky na ľad a tiež studené akumulátory. Na rovnakom podnose je veľmi ľahké zmraziť malé predmety (knedle, bobule), ktoré sa potom nalejú do špeciálne pripravenej nádoby. Tento proces zmrazovania je účinnejší ako ktorýkoľvek iný.
Samostatné chladničky sú vybavené priestorom pre čerstvosť. Výrobky, ktoré rýchlo zahynú, si dlho zachovajú svoju sviežosť. Teplota tejto zóny sa pohybuje od 0 do +2 stupne. Pri tejto teplote sa baktérie množia veľmi pomaly. V tejto zóne je veľmi vhodné skladovať tie výrobky, ktoré nie je potrebné krátkodobo zmrazovať (mäso) alebo zeleninu a ovocie. Najlepšie je, ak je zóna čerstvosti umiestnená v chladiacom priestore. Existujú však „ čerstvé zóny “, ktoré sú rozdelené na mokré a suché zóny.
Mnoho moderných chladničiek je vybavených možnosťou zavesenia dverí. V prípade problémov s umiestnením chladničky môže byť táto možnosť užitočná. Ak je miestnosť na ubytovanie dosť malá, je nevyhnutné túto možnosť zabezpečiť. Najpohodlnejším spôsobom premiestňovania chladničky v miestnosti sú špeciálne kolesá. Samotná chladnička stojí na nohách vzpriamene. Ak je potrebné s ním pohnúť, je potrebné ho iba nakloniť dozadu. V takom prípade ho nemusíte nosiť, ale môžete ho iba rolovať.

Chladnička s mrazničkou
Chladnička s mrazničkou
Chladnička s mrazničkou
Chladnička s mrazničkou Chladnička s mrazničkou Chladnička s mrazničkouHome | Articles

December 2, 2022 00:57:54 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting