Chladnička na internete

Spoločnosť Electrolux vytvorila svoju novú chladničku. Screenfridge je teraz vybavený najnovšou technológiou. Môže byť pripojený k internetu. Ale na druhej strane môže táto výhoda chladničky prerásť do negatívnej kvality. Hackerom môže byť rovnako zameraný ako jeho bratranec osobný počítač. Výrobca zaručuje majiteľovi všetky záruky. Môžu byť ale zrušené, ak vlastník chladničky navštívi pochybné stránky. Čoskoro by sa mal tento model dostať do predaja. Tento skutočne jedinečný model vám umožňuje pracovať na internete a odosielať potrebné správy. Za týmto účelom má chladnička dotykový panel.
Výrobca preberá všetky záručné povinnosti voči vlastníkovi. Ak napríklad majiteľ tohto zariadenia nezávisle otvorí rôzne pochybné písmená, môže byť chladnička infikovaná vírusmi. Tieto následky povedú k poruchám, ktoré sa vyskytnú pri prevádzke chladničky. Najskôr to ovplyvní ovládanie klimatizácie, ktoré sa nachádza vo vnútri chladničky. Ak dôjde k infikovaniu chladničky vírusom, výrobca nebude zodpovedný za všetky potrebné záruky.
Ale ako každý výrobca, aj spoločnosť Electrolux začala uvažovať o vybavení chladničky programom, ktorý by bojoval proti vírusom, ktoré do nej prenikajú. S niektorými spoločnosťami sa v tejto veci už začali rokovania. Ako je momentálne známe, program Doctor Web Fridge Edition je momentálne v záverečnej fáze testovania. Po otestovaní si môžu hotový program stiahnuť všetci vlastníci chladničiek Screenfridge z Eloektroluxu.

Chladnička na internete
Chladnička na internete
Chladnička na internete
Chladnička na internete Chladnička na internete Chladnička na interneteHome | Articles

November 28, 2022 16:06:42 +0200 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting