Chladiace a mraziace centrum

Systém chladničky s mrazničkou Gourmatic je vybavený štyrmi klimatickými zónami. Celkový objem tejto chladničky je 465 litrov. Hodnotu teploty, ako aj ukazovatele vlhkosti je možné nastaviť rôzne. Každý z produktov má svoju samostatnú zónu. Toto zistenie o výrobkoch zaručí konzerváciu výrobkov po oveľa dlhšiu dobu. Prvé klimatické pásmo chladničky má chladiaci systém Gourmatic. Tento jedinečný systém kombinuje techniku ​​No Frost, ako aj systém, v ktorom cirkuluje prúd vlhkého vzduchu. Kvôli prítomnosti tohto systému má chladnička vždy rovnomernú teplotu, ako aj podobné ukazovatele vlhkosti. Druhé klimatické pásmo chladničky má teplotný režim od +14 do +4 stupňov. Tu môžete tiež regulovať úroveň vlhkosti a teploty. V tejto oblasti sú dva skladovacie kontajnery, aby boli najchúlostivejšie potravinové výrobky vždy čerstvé. Táto zóna má teplotný režim zodpovedajúci indikátorom od 0 do +8. Tretie klimatické pásmo je určené na skladovanie vín.
Vo štvrtom klimatickom pásme je mraznička. V komore je použitý systém No Frost. Okrem rýchleho zmrazenia potravín je možné zmrazené potraviny aj dlho skladovať. Elektronika, ktorou je chladnička vybavená, presne sleduje všetky parametre chladničky. Ak dôjde k výpadku prúdu, chladnička vás upozorní na možné chýbajúce potraviny.
Tento typ chladničky je vôbec prvý, ktorý je možné inštalovať do kuchynského nábytku. Osobitná pozornosť by sa mala venovať zariadeniu, ktoré je určené na výrobu ľadu. Tu sa tiež ochladzuje voda. Vnútorná „ továreň “ sa venuje príprave kúskov priehľadného ľadu, formuje ľadové drviny.
Predtým, ako sa voda zmení na ľad, prechádza mnohými stupňami čistenia, počas ktorých je zbavená všetkých škodlivých nečistôt. Spotrebič zabudovaný do chladničky je nezávisle zapojený do výmeny ľadu. Preto práve tu môžete kedykoľvek nájsť najtransparentnejší a najčistejší ľad. Prístroj vyprodukuje 1,5 kg ľadu denne. V chladničke sú vždy asi dva kilogramy hotového ľadu.

Chladiace a mraziace centrum
Chladiace a mraziace centrum
Chladiace a mraziace centrum
Chladiace a mraziace centrum Chladiace a mraziace centrum Chladiace a mraziace centrumHome | Articles

December 5, 2022 02:55:22 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting