Centrum chłodnictwa i zamrażania

Chłodziarko-zamrażarka Gourmatic jest wyposażona w cztery strefy klimatyczne. Całkowita objętość tej lodówki to 465 litrów. Wartość temperatury, a także wskaźniki wilgotności, można ustawić inaczej. Każdy z produktów ma swoją oddzielną strefę. Takie znalezienie produktów gwarantuje zachowanie świeżości produktów przez znacznie dłuższy czas. Pierwsza strefa klimatyczna lodówki posiada system chłodzenia Gourmatic. Ten unikalny system łączy w sobie technikę No Frost, a także system, w którym krąży strumień wilgotnego powietrza. Ze względu na obecność tego systemu lodówka zawsze ma jednolitą temperaturę, a także podobne wskaźniki wilgotności. Druga strefa klimatyczna lodówki ma reżim temperaturowy od +14 do +4 stopni. Tutaj możesz również regulować poziom wilgotności i temperatury. Aby zachować niezmiennie świeżość najdelikatniejszych produktów spożywczych, w tym obszarze znajdują się dwa pojemniki do przechowywania. Ta strefa ma reżim temperaturowy odpowiadający wskaźnikom od 0 do +8. Trzecia strefa klimatyczna przeznaczona jest do przechowywania win.
W czwartej strefie klimatycznej znajduje się zamrażarka. W komorze zastosowano system No Frost. Oprócz szybkiego zamrażania żywności, mrożonki można przechowywać przez długi czas. Elektronika, w którą wyposażona jest lodówka, precyzyjnie monitoruje wszystkie parametry lodówki. W przypadku przerwy w dostawie prądu lodówka powiadomi Cię o ewentualnym braku żywności.
Ten typ lodówki jest pierwszym, który można zainstalować w meblach kuchennych. Szczególną uwagę należy zwrócić na urządzenie, które jest przeznaczone do robienia lodu. Tutaj również woda jest schładzana. Wewnętrzna „ fabryka ” zajmuje się przygotowywaniem kawałków przezroczystego lodu, formuje okruchy lodu.
Zanim woda zamieni się w lód, przechodzi przez liczne etapy oczyszczania, podczas których pozbawia się ją wszelkich szkodliwych zanieczyszczeń. Urządzenie wbudowane w lodówkę jest niezależnie zaangażowane w wymianę lodu. Dlatego to tutaj w każdej chwili można znaleźć najbardziej przezroczysty i czysty lód. Aparat produkuje dziennie 1,5 kg lodu. W lodówce zawsze jest około dwóch kilogramów gotowego lodu.

Centrum chłodnictwa i zamrażania
Centrum chłodnictwa i zamrażania
Centrum chłodnictwa i zamrażania
Centrum chłodnictwa i zamrażania Centrum chłodnictwa i zamrażania Centrum chłodnictwa i zamrażaniaHome | Articles

November 27, 2022 03:51:42 +0200 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting