Bosch

Bosch je jednou z najznámejších značiek v Nemecku. V súčasnosti sa pod touto značkou predáva obrovské množstvo elektroniky a domácich spotrebičov. Zakladateľom tejto značky bol Nemec Robert August Bosch. Počas prvej svetovej vojny bol príjem spoločnosti 4 milióny mariek. Pri svojej práci používal Bosch pomerne jednoduché, ale najdôležitejšie životné princípy, vďaka ktorým sa mohol v tomto rozsahu rozvíjať. Dnes spoločnosť vyrába také zariadenia, ktoré sa používajú v praxi. Všetky zariadenia, ktoré môžu uľahčiť život človeka, sa stále vytvárajú pod značkou Bosch. Spoločnosť ročne vynakladá na ochranu životného prostredia zhruba sto miliónov eur. Úplne prvou spoločnosťou, ktorá začala vyrábať chladničky pre domácnosť, bola spoločnosť Bosch. Táto udalosť sa uskutočnila v roku 1933. Práve tento rok bol na lipskom veľtrhu predstavený vôbec prvý príklad tohto domáceho pomocníka. V prípade, že by moderný kupujúci uvidel túto chladničku, nespoznal by ju. Na nohách vyzeral ako „ bubon “ . Svojím vzhľadom pripomínala skôr modernú práčku. Hmotnosť takejto chladničky dosiahla 80 kg. A jeho užitočný objem bol 60 litrov. V ňom sa mohli tri dni skladovať potraviny. V tom čase bol tento úspech veľmi relevantný. Strata energie je pre valcovú chladničku oveľa menšia.
Pokiaľ ide o slávny systém No Frost, aj tu bol na čele Bosch. Bol to on, kto to ako prvý použil. V dôsledku jeho použitia sa v mrazničke alebo na potravinách netvorí ľad a mráz. Teplota je konštantná. Vnútorný dizajn chladničiek je premyslený do najmenších detailov. Preto má funkčnosť chladničky najvyšší výkon. Potraviny je možné skladovať dlhšie kvôli použitiu čerstvých zón. Tam zostane zachovaný nielen pôvodný vzhľad, ale aj všetky chuťové a užitočné vlastnosti.
Všetky police chladničky sú vyrobené z tvrdeného skla. V prípade potreby môžete požadovaný zväzok vytvoriť sami. Ak to chcete urobiť, stačí zmeniť usporiadanie police na požadovanú úroveň. Veľký hrniec alebo dózu môžete ľahko umiestniť do chladničky. Väčšina chladničiek vyrábaných spoločnosťou Bosch má najnižšiu triedu energetickej účinnosti.

Bosch
Bosch
Bosch
Bosch Bosch BoschHome | Articles

November 26, 2022 21:15:01 +0200 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting