Bosch

Bosch to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w Niemczech. Pod tą marką sprzedaje się obecnie ogromną ilość sprzętu RTV i AGD. Założycielem tej marki był Niemiec Robert August Bosch. W czasie I wojny światowej dochód firmy wynosił 4 miliony marek. Bosch w swojej pracy posługiwał się dość prostymi, ale najważniejszymi zasadami życiowymi, dzięki którym mógł się rozwinąć do tej skali. Dziś firma produkuje taki sprzęt, który jest używany w praktyce. Pod marką Bosch wciąż powstają wszystkie urządzenia, które mogą ułatwić życie człowieka. Firma wydaje około stu milionów euro rocznie na ochronę środowiska. Pierwszą firmą, która rozpoczęła produkcję lodówek na potrzeby gospodarstwa domowego, był Bosch. Wydarzenie to miało miejsce w 1933 roku. W tym roku na targach w Lipsku po raz pierwszy zaprezentowano taką pomoc domową. Gdyby nowoczesny nabywca zobaczył tę lodówkę, nie rozpoznałby jej. Wyglądał jak „ bęben ” w nogach. Jego wygląd przypominał bardziej nowoczesną pralkę. Waga takiej lodówki osiągnęła 80 kg. A jego użyteczna objętość wynosiła 60 litrów. Żywność można w niej przechowywać przez trzy dni. W tamtym czasie to osiągnięcie było bardzo istotne. Straty energii są znacznie mniejsze w przypadku lodówki cylindrycznej.
Jeśli chodzi o słynny system No Frost, tutaj również Bosch prowadził. To on pierwszy go zastosował. W wyniku jego użytkowania w zamrażarce ani na potrawach nie tworzy się lód i szron. Temperatura jest stała. Wewnętrzna konstrukcja lodówek jest przemyślana w najdrobniejszych szczegółach. Dlatego funkcjonalność lodówki ma najwyższą wydajność. Żywność może być przechowywana przez dłuższy czas dzięki zastosowaniu stref świeżych. Tam zachowany zostanie nie tylko oryginalny wygląd, ale także cały smak i użyteczne właściwości.
Wszystkie półki lodówki są wykonane z hartowanego szkła. W razie potrzeby możesz samodzielnie utworzyć wymagany wolumin. Aby to zrobić, wystarczy przestawić półkę na żądany poziom. W lodówce z łatwością możesz umieścić duży garnek lub słoik. Większość lodówek produkowanych przez firmę Bosch ma najniższą klasę efektywności energetycznej.

Bosch
Bosch
Bosch
Bosch Bosch BoschHome | Articles

November 26, 2022 20:45:21 +0200 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting