Ariston

Značka Ariston vznikla v šesťdesiatych rokoch. Ak preložíte toto meno z gréčtiny, znamená to „ najlepšie “. Výrobky tejto spoločnosti sa objavili na ruskom trhu v 90. rokoch. V roku 1995 sa prvá kancelária tejto spoločnosti objavila v Rusku. Postupne rástol predaj značiek ako Indesit a Ariston. Táto značka bola u ruského spotrebiteľa čoraz obľúbenejšia. Po kríze v Rusku v roku 1998 sa však objem všetkých predaných výrobkov mierne znížil. V roku 2000 sa spoločnosť rozhodla posilniť svoju pozíciu na ruskom trhu. Na tento účel kúpila závod spoločnosť „ Stinol “. Po reorganizácii vo všetkých smeroch bol závod schopný vyrobiť 1 300 000 chladničiek ročne. Následkom toho sa následný predaj strojnásobil. Spoločnosť dnes predstavuje 35% výrobkov dostupných na tomto trhu. Z úplne prvého aktualizovaného typu chladničky „ combi “ sa stala pokroková chladnička. Dnes sa plánuje výroba až 1,5 milióna kusov výrobkov ročne.
Za tajomstvo takéhoto úspechu možno považovať skutočnosť, že všetky výrobky, ktoré spoločnosť vyrobila, boli v prvom rade zamerané na potreby spotrebiteľov. Sprievodnou úlohou pri tvorbe tovaru bolo jeho maximálne pohodlie a pohodlné používanie. Pri vytváraní nových modelov spoločnosť vždy investovala maximálnu sumu peňazí a na ich vytvorenie prilákala najkvalifikovanejších odborníkov z rôznych oblastí. "Bompato" konštrukcie , ktorý je teraz považovaný za štandard pre domáce spotrebiče. Prvýkrát navrhol architekt z Japonska.
Medzi inovácie, ktoré spoločnosť v chladničkách aplikovala, patrí systém Dialogic. Tento systém riadi proces skladovania výrobkov. Takéto chladničky ľahko uspokoja aj toho najskrytejšieho spotrebiteľa. Spoločnosť dnes vyrába tri rady chladničiek. Môžu to byť Ecotech, Style alebo Class. V chladničkách triedy prevláda jedinečný dizajn. Sú multifunkčné a používajú tie najzvláštnejšie riešenia. K dispozícii je tiež vybavenie s interaktívnym displejom. Na vytváraní rady Ecotech sa podieľajú iba ekologické technológie. Táto chladnička spĺňa všetky požiadavky na moderné technológie. Rad Style je nielen ekonomický, ale aj spoľahlivý.

Ariston
Ariston
Ariston
Ariston Ariston AristonHome | Articles

November 26, 2022 22:08:39 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting