Ariston

Marka Ariston powstała w latach sześćdziesiątych. Jeśli przetłumaczysz tę nazwę z języka greckiego, oznacza to „ najlepsze ”. Produkty tej firmy pojawiły się na rynku rosyjskim w latach 90-tych. W 1995 roku pierwsze biuro tej firmy pojawiło się w Rosji. Stopniowo rosła sprzedaż marek takich jak Indesit i Ariston. Marka ta stawała się coraz bardziej popularna wśród rosyjskiego konsumenta. Ale po kryzysie w Rosji w 1998 roku wolumen wszystkich sprzedawanych produktów nieznacznie spadł. W 2000 roku firma zdecydowała się wzmocnić swoją pozycję na rynku rosyjskim. W tym celu zakład został zakupiony przez " Stinol ". Po reorganizacji we wszystkich kierunkach zakład był w stanie produkować 1 300 000 lodówek rocznie. W rezultacie kolejna sprzedaż potroiła się. Obecnie firma reprezentuje 35% produktów dostępnych na tym rynku. Pierwsza zmodernizowana lodówka typu „ combi ” stała się lodówką zaawansowaną. Dziś planuje się produkować do 1,5 mln sztuk produktów rocznie.
Tajemnicą takiego sukcesu jest fakt, że wszystkie produkty, które wyprodukowała firma, były przede wszystkim zorientowane na potrzeby konsumentów. Towarzyszącym zadaniem przy tworzeniu towarów była ich maksymalna wygoda i komfort użytkowania. Podczas tworzenia nowych modeli firma zawsze inwestowała maksymalne pieniądze, a do ich tworzenia przyciągała najbardziej wykwalifikowanych specjalistów z różnych dziedzin. Konstrukcja „bompato”, uznawana obecnie za standard w sprzęcie AGD. Po raz pierwszy zaproponowany przez architekta z Japonii.
Wśród innowacji, które firma zastosowała w lodówkach, jest system Dialogic. System ten kontroluje proces magazynowania produktów. Takie lodówki z łatwością zadowolą najbardziej skrupulatnego konsumenta. Obecnie firma produkuje trzy linie lodówek. Mogą to być Ecotech, Style lub Class. W lodówkach Class dominuje unikalny design. Są wielofunkcyjne i wykorzystują najbardziej nietuzinkowe rozwiązania. Istnieje również sprzęt z interaktywnym wyświetlaczem. Przy tworzeniu linii Ecotech wykorzystywane są wyłącznie technologie przyjazne środowisku. Ta lodówka spełnia wszystkie wymagania nowoczesnej technologii. Linia Style jest nie tylko ekonomiczna, ale także niezawodna.

Ariston
Ariston
Ariston
Ariston Ariston AristonHome | Articles

November 28, 2022 16:11:37 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting