Ardo

Firmę Ardo można zaliczyć do nielicznych firm zajmujących najbardziej solidne miejsce w tworzeniu sprzętu AGD. Firma rozpoczęła swoją podróż od stworzenia małej firmy, w której uczestniczyli wszyscy członkowie rodziny. Już teraz firma rozwija się pomyślnie, przyciągając coraz więcej nowych pomysłów na udany biznes. Firma zajmuje się produkcją szerokiej gamy artykułów gospodarstwa domowego, a do najpopularniejszych i poszukiwanych urządzeń należą również lodówki. Obecnie ilość wytwarzanych produktów jest bardzo duża. Ale lodówki Ardo są popularne na całym świecie. Znak towarowy Ardo pojawił się dzięki synowi właściciela firmy. To on stworzył własną markę w 1978 roku. Firma ta wyspecjalizowała się w produkcji wielkogabarytowego sprzętu AGD. Obejmuje to lodówki i pralki. Ale były też inne rodzaje sprzętu AGD. W latach 60-tych firma zaczęła podbijać rynek swoimi produktami. W tym czasie firma zaczęła uważnie badać rynek. Pierwszym sprzętem AGD wypuszczonym przez tę firmę była pralka. Talent i spryt spełniły swoje zadanie. Firma stała się rozpoznawalna i poszukiwana przez wielu konsumentów.
W kolejnym etapie firma zdecydowała się otworzyć zakład, który będzie się zajmował wyłącznie produkcją lodówek. Wydarzenie to miało miejsce od 1984 roku. Przy tworzeniu każdego modelu lodówki wykorzystano najnowsze technologie, a także wysokiej jakości materiały. Zakład rozwijał się dynamicznie ze względu na swój potencjał. Powierzchnia zakładu wynosiła 240 000 mkw. Próbowali zautomatyzować wszystkie procesy produkcyjne. Dodatkowo pozwalała na to powierzchnia zakładu.
Obecnie 4500 lodówek jest produkowanych w jeden dzień roboczy. Nowoczesna lodówka wyposażona jest we wbudowany parownik. Wszystkie są produkowane w oparciu o wymagania środowiskowe współczesnego świata. Każde z tworzonych urządzeń przechodzi obowiązkowe testy. Rozwój firmy nie stoi w miejscu. Ciągle otwierają się nowe fabryki do produkcji sprzętu AGD tej firmy. Wszystkie lodówki i zamrażarki przechodzą testy komputerowe. W 1995 roku firma nabyła własne laboratorium do badań wszelkiego rodzaju sprzętu AGD.

Ardo
Ardo
Ardo
Ardo Ardo ArdoHome | Articles

November 29, 2022 12:29:08 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting