Aktivačné práčky v domácnosti ženy v domácnosti

Z mnohých dôvodov si práčky aktivačného typu čoraz viac podmania ruského spotrebiteľa. Pozrime sa na výhody a nevýhody aktivačných práčok a pokúsme sa zistiť dôvody oživenia popularity tohto typu „ práčok “.
Trochu o charakteristických vlastnostiach práčok.
Strojom typu aktivátora je kontajner, železná alebo plastová nádrž v stene alebo na spodnej časti, v ktorej je nainštalovaný aktivátor (disk s pozdĺžne umiestnenými čepeľami), ktorý je hlavným pracovným prvkom. Plnenie bielizne v aktivátorových strojoch sa vykonáva cez otvárateľný horný kryt (zvislé zaťaženie bielizne). Ďalej aktivátor, ktorý sa otáča, uvádza do pohybu roztok vody a pracieho prášku, ktorý rozpúšťa a vyplavuje častice kontaminujúce tkaninu.
Teraz zvážime výhody a nevýhody na príkladoch porovnania s bubnovými práčkami.
Jednou z hlavných výhod aktivátorových práčok je energetická účinnosť. Spotreba energie je malá z toho dôvodu, že spotreba elektrickej energie je potrebná iba na otáčanie aktivátora (v pokročilejších modeloch na dočasnú prevádzku vykurovacieho telesa), keď sa v bubnových automatoch pranie vykonáva obrátením celého bubna , sprevádzané prevádzkou vykurovacích telies.
Účinnosť vody je bezpochyby v strojoch typu aktivátora v nadmorskej výške. Každý si pamätá, koľkokrát bubnový „ stroj “ mení vodu počas prania ? V aktivátorovom stroji je všetko inak, dokonca je možná aj možnosť prania „ najskôr bielej, potom farebnej “ a všetko je v jednej vode.
Nenáročnosť, úspora pracieho prášku. Bubnové stroje na zabezpečenie dobrého výkonu vyžadujú špeciálne prášky a kvapaliny. Stroje Activator pracujú s akýmkoľvek čistiacim prostriedkom vrátane prášku na umývanie rúk.
Ďalším dôležitým argumentom je schopnosť používať tento typ automobilov kdekoľvek, na vidieku, v garáži, v oblasti bez tečúcej vody. Potrebujete iba zásuvku s napätím 220 voltov, čo sa nedá povedať o najbližšom konkurentovi, ktorý vyžaduje prívod vody a pripojenie k kanalizácii.
K tomu všetkému pripočítajte trvanlivosť (kvôli jednoduchosti dizajnových prvkov), schopnosť ovládať proces prania (môžete ho kedykoľvek vypnúť) a samozrejme nižšia cena.
Mimochodom, podľa štatistík obyvatelia Ameriky a ázijských krajín radšej používajú aktivátorové práčky v každodennom živote. Prečo si myslíš? ...
Vďaka vývoju moderných technológií je možné nakupovať bez opustenia domova. V online obchode s domácimi spotrebičmi môžete ľahko nájsť akýkoľvek produkt, o ktorý máte záujem. Musíte len prejsť online, prezrieť si katalóg, zadať objednávku a počkať, kým vám bude doručená priamo do vašich rúk.

Aktivačné práčky v domácnosti ženy v domácnosti
Aktivačné práčky v domácnosti ženy v domácnosti
Aktivačné práčky v domácnosti ženy v domácnosti
Aktivačné práčky v domácnosti ženy v domácnosti Aktivačné práčky v domácnosti ženy v domácnosti Aktivačné práčky v domácnosti ženy v domácnostiHome | Articles

December 2, 2022 01:05:02 +0200 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting