Ako si vybrať ten správny umývací vysávač s aquafilterom

Umývací vysávač s aquafiltrom patrí k suchým vysávačom a poskytuje tiež vysoko kvalitné čistenie (vrátane vzduchu). Technológia čistenia vzduchu, ktorá sa používa v týchto vysávačoch, pomáha znižovať emisie prachu až o 0,001%, čo je neuveriteľne vysoké číslo. Umývací vysávač s aquafiltrom nielen vyčistí priestory, ale aj prečistí a zvlhčí vzduch, čo má priaznivý vplyv na životné prostredie v miestnosti. Sací výkon v takomto vysávači je konštantný počas celého čistenia, ale v suchých vysávačoch s vreckami na prach sací výkon klesá, keď sa vak plní. Výber umývacieho vysávača je rovnako zodpovedným opatrením ako oprava práčok Indesit, Ariston.
Vo vysávačoch s aquafiltrom sa poskytuje takáto metóda čistenia: čiastočky trosiek a prachu sa nasávajú do tela vysávača a potom prechádzajú cez vodu, ktorá sa tam tiež nachádza. Všetky ťažké úlomky okamžite klesajú, usadzujú sa na dne. Ľahký prach však zostáva suchý. Zbaviť sa takéhoto prachu pomáha separátor umiestnený nad vodou. Oddeľovačom je dutý valec, ktorého bočná plocha pozostáva zo špeciálne tvarovaných pozdĺžnych dosiek. Pri otáčaní ohromnou rýchlosťou vytvára vír vzduch - voda nad samotnou hladinou vody, vďaka ktorej kvapôčky vody zvlhčujú častice prachu, spóry, peľ atď. Z dôvodu vysokej frekvencie otáčania odlučovača, ako aj z dôvodu špecifickej konštrukcie lopatiek sa vo vode postupne usadzuje suspenzia bahna a vody. Takto vyčistený vzduch od nečistôt a vody je nasávaný do separátora a potom vyfukovaný z vysávača. Stojí za zmienku, že v niektorých umývacích vysávačoch s aquafiltrom sa na ďalšie čistenie vzduchu používajú filtre HEPA.
Vysávače s aquafiltrom okrem suchého čistenia umožňujú aj mokré čistenie zvislých a vodorovných plôch (vláčnych a hladkých), vrátane obkladov, parkiet, kobercov, linolea, čalúneného nábytku, interiérov automobilov a matracov. Sú to tieto umývacie vysávače, ktoré zhromažďujú kvapaliny, odstraňujú nečistoty, umývajú okná a riešia upchatie potrubí.

Ako si vybrať ten správny umývací vysávač s aquafilterom
Ako si vybrať ten správny umývací vysávač s aquafilterom
Ako si vybrať ten správny umývací vysávač s aquafilterom
Ako si vybrať ten správny umývací vysávač s aquafilterom Ako si vybrať ten správny umývací vysávač s aquafilterom Ako si vybrať ten správny umývací vysávač s aquafilteromHome | Articles

November 28, 2022 18:16:19 +0200 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting