Ako si vybrať práčku?

Sortiment moderných domácich spotrebičov je taký široký, že keď prídete do obchodu, je ťažké pochopiť, ako si vybrať práčku tak, aby slúžila dlho, je lacná, takže nie je potrebné ju opravovať každé dva mesiace. Vertikálne a čelné, úzke a široké, s konvenčnými mechanickými ovládacími prvkami alebo elektronickými?
Všetky práčky sú rozdelené do dvoch tried: horizontálna a vertikálna. Výhody vertikálnych sú spravidla menšie, zaberajú menej miesta, pred zariadením nie je potrebný priestor na vloženie bielizne, priemerná kapacita takýchto strojov je až 5 kg suchých vecí. Horizontálne spotrebiče majú v porovnaní so zvislými veľkú kapacitu, čo vám umožňuje začať umývať oveľa menej často, navyše tieto spotrebiče môžu byť zabudované pod doskou, veľa ľudí inštaluje takéto stroje v kuchyni, ak v kúpeľni inštalujú akrylátové vane.
Vstavané sušenie - princíp činnosti
Niektorých zákazníkov pračka so sušičkou láka. Princíp sušenia je veľmi jednoduchý - k dispozícii je ďalšie vykurovacie teleso, ktoré ohrieva vzduch. Existujú dva spôsoby sušenia bielizne v automatoch: najskôr sa spustí časovač na určitý čas, potom sa vypne a môžete si vyzdvihnúť sušené veci. Táto metóda je zlá v tom, že bielizeň môže byť aj nedostatočne vysušená, aj nepresušená. Predtým boli všetky modely so schopnosťou sušiť veci s vodorovným plnením, teraz sa čoraz častejšie stretáva úzka práčka so sušičkou.
V pokročilejších práčkach existuje zariadenie, ktoré analyzuje obsah vlhkosti predmetov v nádrži, keď sa dosiahne určitý stupeň sucha, proces sa zastaví. „ Inteligentné “ pranie. bubnová sušička má svoje nevýhody, dokáže vysušiť iba polovicu mokrých vecí. To znamená, že ak je maximálna náplň práčky 5 kg, potom v nej nemožno sušiť naraz viac ako 2,5 kg, čo predstavuje určité nepríjemnosti, pretože po ukončení prania je potrebné vytiahnuť polovicu bielizne. veci a umyté umyte v dvoch krokoch.
Sušenie - dobré alebo zlé pre práčku?
Existuje stereotyp, že práčka so sušičkou nie je taká spoľahlivá ako konvenčná. Je to tak? Pre zistenie pravdy sa odborníci obrátili na množstvo služieb pre údržbu domácich spotrebičov, kde remeselníci vysvetlili hlavný dôvod poruchy práčok so sušičkami. Ako sa ukázalo, domáce spotrebiče sa pokazili, hlavne z dôvodu preťaženia, pretože väčšina majiteľov, buď zabudnutá, alebo lenivá, si po umytí vytiahla polovicu mokrého oblečenia. Práčky pracujúce v režime sušenia boli preťažené, kvôli čomu boli nefunkčné. Ak zariadenie obsluhujete v súlade s odporúčaniami výrobcov, takéto problémy sa neobjavia.

Ako si vybrať práčku?
Ako si vybrať práčku?
Ako si vybrať práčku?
Ako si vybrať práčku? Ako si vybrať práčku? Ako si vybrať práčku?Home | Articles

December 2, 2022 00:42:06 +0200 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting