Ako sa americké chladničky líšia od európskych modelov

Americké chladničky sú chladničky, v ktorých sú obvyklé komory (chladnička a mraznička) umiestnené vedľa seba, v tomto prípade sú tieto chladničky celkovejšie, majú dvoje dvere napravo a naľavo od seba. Americké chladničky sú tiež vybavené systémom NoFrost (tento systém zabraňuje hromadeniu námrazy na stenách v konvenčnej chladničke, hromadeniu námrazy na potravinách a vylučuje vzájomné zamrznutie potravín). A ak je to žiaduce, do týchto chladničiek je možné zabudovať minibar, čo je výhodné, pretože je vybavené špeciálnymi výklopnými dverami a na to, aby ste z nich mohli brať nápoje alebo jedlo, nie je vôbec potrebné otvoriť chladničku. Môžu byť tiež zabudované ďalšie žiarovky pre lepšie osvetlenie priestoru vo vnútri.
Výhodami tohto typu chladničky sú jednoduché použitie, štýlový dizajn, úspora energie, nie je potrebné ju rozmrazovať, ako aj rôzne ďalšie funkcie. Mnoho modelov chladničky je vyrobených z nehrdzavejúcej ocele, čo umožňuje udržať jej „ predajný “ vzhľad oveľa dlhšie ako obvykle. Americká chladnička je veľmi priestranná, jej minimálny objem je 400 litrov. Pozoruhodnou vlastnosťou tejto chladničky je schopnosť regulovať teplotu chladenia v jednej z komôr. Ak model chladničky zaujme vo dverách samostatné miesto na chladenie nápojov, môžete tam nastaviť teplotu nižšiu ako v chladničke.
Niektoré americké chladničky majú kocky ľadu alebo kocky ľadu na chladenie nápojov. Je dôležité, aby, keď sú dvere otvorené alebo nie sú tesne uzavreté, chladnička signalizovala ich zatvorenie, ide o veľmi pohodlnú funkciu, ktorá pomáha zabrániť vstupu teplého vzduchu do chladničky a jeho ohrevu. A niektoré modely sú vybavené funkciou nastavenia výšky políc, aby sa do chladničky zmestili rôzne fľaškové nápoje alebo celkové nádoby na jedlo.

Ako sa americké chladničky líšia od európskych modelov
Ako sa americké chladničky líšia od európskych modelov
Ako sa americké chladničky líšia od európskych modelov
Ako sa americké chladničky líšia od európskych modelov Ako sa americké chladničky líšia od európskych modelov Ako sa americké chladničky líšia od európskych modelovHome | Articles

November 29, 2022 13:34:29 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting