Ako nakupovať správne práčky s nízkou spotrebou

V moderných mestách je práčka takmer v každom byte, ako si správne zvoliť práčku?
1. Je potrebné určiť miesto inštalácie práčky, bohužiaľ, nie všetky majú priestrannú vaňu, inak ste si nemuseli vyberať práčku širokú alebo úzku, vysokú alebo nízku. Ak v kúpeľni nie je dostatok miesta a voľba padne na chodbu alebo kuchyňu, mali by ste najskôr zvážiť vypustenie vody. Veľká hadica na chodbe nevyzerá esteticky. Mimochodom, na niektorých strojoch sú odtokové potrubia vody zboku, čo umožňuje pohyb práčky blízko steny.
2. Typ plnenia súvisí s umiestnením práčky: vertikálne a čelné.
Výhodou stroja s horným plnením je jeho malá šírka a nedostatok miesta na otvorenie poklopu. Ale: vysoké náklady, malý výber. Práčky s predným plnením však majú aj svoje výhody: malá výška (do stolovej dosky môžu byť zabudované malé práčky), priestranný bubon a možnosť použitia ako police.
1. Veľké meno nie je to hlavné. Čím je práčka drahšia, tým ťažšie je nájsť diely na jej opravu.
2. Hladina hluku je jedným z hlavných faktorov. Drahé práčky sú tichšie, ale nikto nechce preplácať, takže je jednoduchšie zavrieť dvere na mieste, kde je stroj nainštalovaný.
3. Prítomnosť sušenia. Samozrejme, bielizeň sušená v práčke slúži menej ako tá, ktorá sa suší zavesená. Bubnová sušička uľahčuje žehlenie bielizne a na zavesenie bielizne nie je potrebný žiadny priestor.
4. Programy. Každá práčka má svoju vlastnú programovú skupinu zodpovedajúcu druhu látky. Okrem toho je možné poskytnúť ďalšie funkcie a ich výber je pre každú z nich individuálny.
5. Točiť. Existuje sedem tried účinnosti odstreďovania od A po G. Najlepší výkon pre stroje v triedach A a B je v skutočnosti charakteristickým znakom rýchlosti otáčania bubna.
6. Objem bubna. Môže sa pohybovať od troch do siedmich kilogramov spodnej bielizne. Čím väčšia kapacita, tým menej práčky musíte spustiť a tým dlhšie vám vydrží, nezabudnite, že takýto stroj nie je nízky a úzky, ale široký a skôr vysoký.
7. Ovládací panel. Pohodlný panel vám umožní nepozrieť sa ani na pokyny. Môže byť vybavený časovačom, ale tieto stroje sú drahšie. Touchpady vyzerajú veľmi pekne.

Ako nakupovať správne práčky s nízkou spotrebou
Ako nakupovať správne práčky s nízkou spotrebou
Ako nakupovať správne práčky s nízkou spotrebou
Ako nakupovať správne práčky s nízkou spotrebou Ako nakupovať správne práčky s nízkou spotrebou Ako nakupovať správne práčky s nízkou spotrebouHome | Articles

December 2, 2022 00:49:36 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting