Aký druh projekčných televízorov používajú ruské spoločnosti

Projekčné televízory sa dajú bezpečne nazvať medzičlánkom medzi projektormi a plazmou, rovnako ako LCD televízory / panely. V ideálnom prípade bude mať projekčný televízor najlepší výkon z oboch. Patrí sem ľahká inštalácia a použitie, veľká veľkosť obrazu za veľmi rozumnú cenu.
Projekčné televízory, aj keď majú veľkú uhlopriečku, nie sú veľmi ťažké, pretože ich telá sú vyrobené z vysoko kvalitného plastu. Diaľkové ovládanie pre tieto televízory je veľmi funkčné, ale niekedy je mätúce mať veľa malých a kontrastných štítkov tlačidiel, čo sťažuje hľadanie konkrétnej funkcie.
Projekčný televízor má veľa video výstupov, takže môžete pripojiť naraz niekoľko vysokokvalitných zdrojov videa, vrátane videozariadenia s rozhraním HDMI. K dispozícii sú tiež dva plne funkčné vstupy SCART, ktoré obsahujú stereofónny zvukový výstup a zvukový vstup, výstup kompozitného videa a videovstup a videovstup RGB. Jeden z konektorov SCART má rozhranie SmartLink.
Objemová rezerva zabudovaných reproduktorov projekčného televízora je dostatočná na to, aby ozvučila zónu jeho pohodlného sledovania. Vďaka reproduktorom umiestneným dostatočne ďaleko od seba je prítomný stereofónny efekt.
Jas projekčného televízora je o niečo nižší ako jas televízora LCD, ale postačuje na sledovanie v jasnej miestnosti. Stojí za zmienku, že uniformita nie je podľa štandardov TV s plochou obrazovkou veľmi dobrá, ale je dosť porovnateľná s tou, ktorú majú kino projektory. Jas obrazovky smerom k rohom veľmi hladko klesá, čo nerovnosti jasu trochu vyhladzuje.
Medzi hlavné výhody projekčného televízora patrí veľká veľkosť obrazu, ktorá udržuje kontrast aj v osvetlenej miestnosti. Okrem toho je potrebné poznamenať jednoduchosť inštalácie. LCD a plazmové televízory majú prirodzene menšiu hĺbku skrinky a väčší jas, ale ich cena pri porovnateľných uhlopriečkach je oveľa vyššia ako cena projekčných televízorov.
Televízia je druh technológie, bez ktorej si nemožno predstaviť moderný domov. Klimatizácie Dantex pomôžu urobiť váš domov ešte pohodlnejším. Po všetkom. Súhlaste, je také príjemné stráviť rodinný večer pred televízorom a neochabovať od letných horúčav. A to všetko vďaka dobrej klimatizácii.

Aký druh projekčných televízorov používajú ruské spoločnosti
Aký druh projekčných televízorov používajú ruské spoločnosti
Aký druh projekčných televízorov používajú ruské spoločnosti
Aký druh projekčných televízorov používajú ruské spoločnosti Aký druh projekčných televízorov používajú ruské spoločnosti Aký druh projekčných televízorov používajú ruské spoločnostiHome | Articles

November 28, 2022 03:36:28 +0200 GMT
0.008 sec.

Free Web Hosting