Aké sú výhody automatickej práčky Vyatka

Automatická práčka Vyatka pracuje na rozvodoch studenej a teplej vody, je určená na automatické pranie, na pláchanie a odstreďovanie všetkých výrobkov z rôznych druhov látok. Práčka má práčku spredu plnenú. Počíta sa s výrobou troch modifikácií strojov VYATKA-AUTOMAT:
• s 12 pracovnými programami: 6 pre hrubé tkaniny a 6 pre tenké tkaniny;
• so 14 pracovnými programami: 7 pre hrubé tkaniny a 7 pre ľahké tkaniny;
• so 16 výrobnými programami: 8 pre ťažké textílie a 8 pre jemné a bavlnené tkaniny.
Automatická práčka Vyatka poskytuje okamžitú voľbu režimu prania so sadou požadovaného programu s použitím syntetických čistiacich prostriedkov (automatické prášky LOTOS, ERA pre automatické stroje atď.).
Programy sa nastavujú pomocou ovládacieho gombíka a špeciálnych tlačidiel umiestnených na prednej strane stroja. Vyatka je chránená pred pretečením nahromadenej vody. Stroj je vybavený hydraulickým filtrom, ktorý zachytáva veľké cudzie telesá. Spojenie krytu tohto filtra s telesom stroja je hermeticky uzavreté a vydrží obrovskú tlakovú hlavu 9,4 kPa.
Konštrukcia stroja má úplný odtok kvapaliny z nádrže na styrén: prípustná zostávajúca voda v hydraulickom systéme je asi 500 ml.
Všetky procesy prania, plákania, odstreďovania výrobkov a regulácia programov a teploty roztokov pracích prostriedkov prebiehajú úplne automaticky. Naplnenie bielizne a pracích prostriedkov, nastavenie programu, zapnutie práčky a vyloženie čistej bielizne po vypraní je možné vykonať iba ručne.
Telo stroja je vyrobené z vysoko kvalitného oceľového plechu a pozostáva z lisovaných komponentov, ktoré sú navzájom spojené laserovým zváraním. Púzdro je zhora uzavreté krytom, ktorý je pripevnený skrutkami. Telo stroja je natreté bielou farbou. Vo vnútri tela sa nachádza nádrž s elektromotorom poháňaným bubnom. Nádrž je zavesená na dvoch veľkých valcových pružinách, sú pripevnené k dorazom hlavného nosného telesa. Zahrievanie a regulácia teploty premývacieho roztoku sa vykonáva pomocou elektrického ohrievača a teplotných senzorov.

Aké sú výhody automatickej práčky Vyatka
Aké sú výhody automatickej práčky Vyatka
Aké sú výhody automatickej práčky Vyatka
Aké sú výhody automatickej práčky Vyatka Aké sú výhody automatickej práčky Vyatka Aké sú výhody automatickej práčky VyatkaHome | Articles

November 29, 2022 14:03:58 +0200 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting