AEG

AEG istnieje od ponad stu lat. W 1889 roku firma zaprezentowała wszystkim na wystawie swój sprzęt AGD. Były to czajniki, żelazka, lokówki i kilka innych akcesoriów. Już w 1986 roku w katalogu tej firmy znajdowało się 80 pozycji towarowych. Wśród nich można było znaleźć kuchenki do gotowania jajek, ekspresy do kawy, a także kuchenki elektryczne. Projekt i technologia produktów już wtedy były oszałamiające. Projektantem wszystkich modeli został Peter Behrens. Od 1907 roku ten architekt stał się odpowiedzialny za absolutnie wszystkie urządzenia gospodarstwa domowego. Ci, którzy zajmowali się projektowaniem lodówek, znali wszystkie potrzeby i nawyki zwykłego człowieka. Lodówka i wszystkie jej funkcje sterujące dokładnie spełniały wszystkie parametry wygodnego życia. Konstrukcja lodówki sięga XIX wieku. Ale gdy tylko powstał pierwszy silnik trójfazowy, natychmiast wymyślono lodówkę. W 1911 roku firmie udało się zrealizować podobny pomysł. Cena takiej lodówki była współmierna do ceny domu na farmie.
Od 1950 roku firma postanowiła skupić się wyłącznie na tworzeniu lodówek i zamrażarek dla konsumenta. Najciekawsze pomysły zostały natychmiast wdrożone w modelach lodówek AEG. Pierwsza lodówka do zabudowy została wypuszczona w 1953 roku. W 1963 roku konsument widział lodówkę z wbudowaną zamrażarką. W 1984 roku firma zainstalowała ukryty parownik w swoich lodówkach. Zmniejszyło to zużycie energii o 20%.
Firma AEG wprowadziła na rynek całkowicie nową i ulepszoną gamę lodówek w 2000 roku. Firma nieustannie wyznacza trendy wśród technologii chłodniczych. AEG zapoczątkowało zasadę przejrzystości. Polegało to na tym, że półki były przezroczyste i łatwe w przenoszeniu. Teraz można było zważyć drzwi. Firma stworzyła specjalny uchwyt na butelki. W przypadku małych produktów można dostosować dużą liczbę pudełek, które są również przezroczyste dla większej wygody.
Nowoczesne lodówki wyposażone są również w funkcję, która pozwala na szybkie schłodzenie dużej ilości sałatek i napojów. Zapewnione jest ekspresowe zamrażanie. Od 1994 roku firma ta zaczęła wchodzić do koncernu „ Electrolux ”. Nie tylko lodówki, ale wszystkie sprzęty produkowane przez AEG uważane są za prestiżowe, trwałe i niezawodne.

AEG
AEG
AEG
AEG AEG AEGHome | Articles

November 28, 2022 16:37:20 +0200 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting