Štandardné možnosti chladničky

Chladničky typu side-by-side majú špecifické možnosti, ktoré ich odlišujú od všetkých ostatných typov chladničiek. Napríklad organizácia chladu v tejto chladničke prebieha postupne. To znamená, že v chladničke je niekoľko klimatických zón. Každé klimatické pásmo má navyše svoju vlastnú kontrolu. Chladnička má komoru s nulovou teplotou, mraziaci priestor, „ zónu čerstvosti “, komoru, v ktorej by sa mali skladovať nápoje, a tiež komoru, v ktorej je možné meniť vlhkosť požadovaným smerom. V „ zóne sviežosti “ môžete udržiavať teplotu od 0 do +1 stupňov. V tejto komore sa musia skladovať potraviny podliehajúce skaze. Môže to byť mäso, ryby. V tejto izolovanej komore sa potraviny umyjú vzduchom z mraziaceho priestoru. Táto komora je zapečatená. Z tohto dôvodu zostáva obsah vlhkosti v jedle nezmenený.
Priehradka, v ktorej môžete meniť indikátor vlhkosti, je určená na skladovanie zelene, zeleniny a ovocia. Na ovládacom paneli môžete upraviť indikátory. Vysoká vlhkosť zabráni zvädnutiu zelene. Ak použijete prúd suchého vzduchu, môžete si byť istí bezpečnosťou ovocia. Dvere chladničky vedľa seba sú určené na uskladnenie rôznych nápojov. Teplota tohto oddelenia môže byť nižšia ako v celom chladiacom priestore.
V mrazničke je teplota -18 stupňov. Pre toto oddelenie sa ako povinný systém používa technológia No Frost. Tento systém umožňuje prevádzku ventilátora. Distribuuje prúdenie vzduchu rovnomerne do všetkých smerov v celej mrazničke. Vďaka tomu vlhkosť nekondenzuje, ale je odvádzaná von. Ak sa v chladničke netvorí mráz, potom ho nie je potrebné často umývať a upratovať. Takmer všetky americké chladničky majú systém No Frost.
V nových chladničkách je nevyhnutné množstvo doplnkov. Napríklad pomocou vlastnej chladnej kamery. Určené na rozmrazovanie potravín. Počas odmrazovania sa studený prúd rozšíri po celom chladiacom priestore. To znižuje spotrebu energie. Tento systém tiež dokáže ochladiť nápoje na požadovanú teplotu bez toho, aby ich zmrazil. Použitie výrobníka ľadu v chladničke vám umožňuje kedykoľvek prijímať studenú vodu, ako aj ľad a drobky, pretože systém neustále hromadí určité množstvo tohto produktu.

Štandardné možnosti chladničky
Štandardné možnosti chladničky
Štandardné možnosti chladničky
Štandardné možnosti chladničky Štandardné možnosti chladničky Štandardné možnosti chladničkyHome | Articles

November 28, 2022 17:15:13 +0200 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting