Łatwa przenośna lodówka dla majsterkowiczów!

Wraz z nadejściem ciepłego sezonu istnieje zapotrzebowanie na taki produkt, jak lodówka samochodowa. Produkt jest niezbędny, zwłaszcza w warunkach oddalenia od cywilizacji, podczas rekreacji na świeżym powietrzu, jeśli masz długą podróż samochodem i nigdy nie wiesz, że mogą być różne sytuacje. Możesz kupić tę rzecz w sklepie, ale jest droga, ale torba na lodówkę zrób to sam pozwoli ci nie tylko poczuć się jak mistrz, ale także zaoszczędzić pieniądze na inne potrzeby.
Wydanie LG Nexus 4 stało się wydarzeniem na rynku smartfonów, które stworzone przez dwie znane na całym świecie korporacje Google i LG wzbudziło spore zainteresowanie. Okazało się, że ten smartfon może konkurować z każdym przedstawicielem podobnej grupy produktów.
Zasada działania tego elementu jest taka sama jak w przypadku termosu. Aby stworzyć automatyczną lodówkę własnymi rękami, potrzebujesz zwykłej torby na zakupy, której wymiary mogą mieć dowolny rozmiar, wszystko zależy od twoich potrzeb. Konieczne jest również dokupienie pianki polietylenowej pokrytej folią (inne warianty nazwy to termoizolacja, poliizol, izolon), dwustronna i zwykła taśma klejąca, nożyczki. Jeśli chodzi o izolator cieplny - można go kupić w sklepie z narzędziami, lepiej jeśli folia będzie obustronna, im grubszy materiał, tym lepsze będą jej właściwości termoizolacyjne, co oznacza, że ​​Twoje produkty dłużej pozostaną zimne.
Scena pierwsza. Konieczne jest wycięcie izolatora ciepła tak, aby pasował do rozmiaru torby. Powinieneś otrzymać pudełko, które później umieścisz w torbie. Pamiętaj, że będziesz również potrzebować osłony. Aby nadać izolonowi pożądany kształt, użyj dwustronnej taśmy, należy ją przykleić na obwodzie powstałego dna pojemnika. Następnie przymocuj ściany boczne do tego elementu i pojemnik termiczny jest gotowy, pozostaje tylko obrobić szwy taśmą klejącą, najlepiej aluminiową, ale można się bez niej obejść. Teraz włóż pojemnik do torby - to ostatni etap, torba samochodowa lodówki jest gotowa. Oczywiście, jeśli nie umieścisz w nim zimnych akumulatorów, to nie zadziała, możesz użyć lodu z zamrażarki w ich pojemności.
Akumulatory zimna
Używanie plastikowych butelek jest całkiem możliwe, ale mają one znaczną wadę - zajmują dużo miejsca, a powrót zimna jest niewielki. O wiele bardziej efektywne jest stosowanie woreczków foliowych z zapięciem, ponieważ są mniejsze, wydzielają więcej chłodu. Wybierz liczbę saszetek z zamkiem błyskawicznym w zależności od rozmiaru torby. Pojemniki na lód powinny być równomiernie rozmieszczone w torbie na zakupy.
Praktyka użytkowania dowiodła, że ​​dopiero po pół dnia lód zaczął się topić. Aby temperatura w torebce była jak najniższa, należy ją otwierać rzadziej.

Łatwa przenośna lodówka dla majsterkowiczów!
Łatwa przenośna lodówka dla majsterkowiczów!
Łatwa przenośna lodówka dla majsterkowiczów!
Łatwa przenośna lodówka dla majsterkowiczów! Łatwa przenośna lodówka dla majsterkowiczów! Łatwa przenośna lodówka dla majsterkowiczów!Home | Articles

December 3, 2022 13:49:48 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting