Ľahko prenosná chladnička pre domácich majstrov!

S príchodom teplej sezóny je potrebný taký produkt, ako je autochladnička. Produkt je nevyhnutný, najmä v podmienkach odľahlosti od civilizácie, počas rekreácie v prírode, ak máte dlhú cestu autom a nikdy neviete, že môžu nastať rôzne situácie. Môžete si kúpiť túto vec v obchode, ale je to drahé, ale taška na chladničku pre domácich majstrov vám umožní nielen cítiť sa ako pán, ale aj ušetriť peniaze na iné potreby.
Udalosťou na trhu so smartfónmi sa stalo vydanie LG Nexus 4. Vytvorené dvoma svetoznámymi spoločnosťami Google a LG, vzbudilo skutočný záujem. Ukázalo sa, že tento smartfón môže konkurovať ktorémukoľvek zástupcovi podobnej skupiny produktov.
Princíp činnosti tejto položky je rovnaký ako princíp termosky. Na vytvorenie autochladničky vlastnými rukami potrebujete obyčajnú nákupnú tašku, ktorej rozmery môžu mať ľubovoľnú veľkosť, všetko závisí od vašich potrieb. Musíte si tiež kúpiť polyetylénovú penu potiahnutú fóliou (ďalšie varianty názvu sú tepelná izolácia, polyizol, izolon), obojstrannú a obyčajnú škótsku pásku, nožnice. Pokiaľ ide o tepelný izolátor - môžete si ho kúpiť v železiarstve, je lepšie, ak je fólia z oboch strán, čím je materiál hrubší, tým lepšie budú jeho tepelnoizolačné vlastnosti, čo znamená, že vaše výrobky zostanú dlhšie studené.
Prvá etapa. Je potrebné vyrezať tepelný izolátor tak, aby vyhovoval veľkosti vaku. Mali by ste dostať škatuľu, ktorú neskôr odložíte do tašky. Upozorňujeme, že budete tiež potrebovať kryt. Ak chcete dať požadovaný tvar izolonu, použite obojstrannú pásku, mala by byť prilepená po obvode výsledného dna nádoby. Potom pripevnite bočné steny k tomuto prvku a tepelná nádoba je pripravená, zostáva len na spracovanie švov lepiacou páskou, najlepšie hliníkovou, ale môžete to urobiť bez nej. Teraz vložte nádobu do tašky - toto je posledná fáza, taška na chladničku do auta je pripravená. Samozrejme, ak doň nevložíte studené akumulátory, nebude to fungovať, môžete v ich kapacite použiť ľad z mrazničky.
Akumulátory za studena
Je celkom možné použiť plastové fľaše, ale majú značnú nevýhodu - zaberajú veľa miesta a návrat chladu je malý. Oveľa efektívnejšie je používať plastové vrecká so zapínaním, pretože sú menšie a vydávajú viac chladu. Vyberte počet vreciek Zip Lock podľa veľkosti tašky. Nádoby na ľad by mali byť vo vrecku s potravinami rovnomerne rozložené.
Prax používania dokázala, že až po pol dni sa ľad začal topiť. Aby bola teplota v taške čo najchladnejšia, mali by ste ju otvárať menej často.

Ľahko prenosná chladnička pre domácich majstrov!
Ľahko prenosná chladnička pre domácich majstrov!
Ľahko prenosná chladnička pre domácich majstrov!
Ľahko prenosná chladnička pre domácich majstrov! Ľahko prenosná chladnička pre domácich majstrov! Ľahko prenosná chladnička pre domácich majstrov!Home | Articles

November 29, 2022 13:40:47 +0200 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting